У осінній період, зазвичай, використовують воблери, що мають нейтральну плавучість, або повільно тонучі приманки. Як відомо, воблери «мінноу» не мають власної «гри» або вона не добре виражена, тому вести приманку краще уривчасто, або так званим твічінгом.
Застосовують силіконові приманки в формі комах, тварин і дрібних рибок. Для голодної щуки вибирають приманку до 10 сантиметрів, а з огляду на хитрість риби, варто запастися кількома приманками різних кольорів.
Щодо кольорів приманок, можна притримуватися рекомендацій, відповідно до яких у похмурі дні з недостатнім освітленням або за низької температури води краще використовувати приманки з яскравим, «кислотним» забарвленням, тоді як у сонячні дні та у першій половині осені гарний результат приносять приманки, що мають природнє забарвлення.
Також щуку можна ловити і на блешні, які можна вести як рівномірно, так із невеликими паузами в середніх шарах води. Ефективним буває ведення як воблерів, так і блешень вздовж суцільного ряду водної рослинності, в декількох метрах від неї. Щука належить до засідкових хижаків та часто очікує свою здобич на межі водної рослинності та чистої води, не пропускаючи вдало закинуту приманку спінінгіста.
Дотримуйтеся рекомендацій та Правил любительського рибальства, і вам обов'язково пощастить з трофейними уловами.
Джерело: ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З РОЗВИТКУ МЕЛІОРАЦІЇ, РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ПРОДОВОЛЬЧИХ ПРОГРАМ