- Наші новини
- Перегляди: 183
спільна заслуга!
Протягом І півріччя 2024 року учасники гурту "ПАСАЖ" Вишневого будинку культури проводили благодійні концерти на підтримку ЗСУ як в своїй громаді, так і далеко за її межами.
Протягом І півріччя 2024 року учасники гурту "ПАСАЖ" Вишневого будинку культури проводили благодійні концерти на підтримку ЗСУ як в своїй громаді, так і далеко за її межами.
Нещодавно проєкт Лубенської публічної бібліотеки імені Володимира Малика «Мобільна бібліотека – територія читання і дозвілля» переміг серед сотень інших у Всеукраїнському конкурсі соціальних ініціатив «МХП-Громаді».
З 15 лютого 2024 року житель села Малютинці Михайло Бутенко вважався зниклим безвісти. Як стало відомо нещодавно, саме того дня, в результаті артилерійсько-мінометного обстрілу противника, в Покровському районі на Донеччині, його життя обірвалося.
1 липня 2024 року Національною Медичною Палатою України було відзначено 11 медичних працівників КП «Дитяча міська клінічна лікарня Полтавської міської ради».
Лоток для кота – це спеціальний контейнер, призначений для того, щоб пухнастики могли справляти свої природні потреби в приміщенні. Зазвичай, цей контейнер заповнюють спеціальним наповнювачем, який поглинає вологу і запахи.
Ви ще досі у пошуках достойної медичної допомоги?
У клініці регіональної медицини «Надія» Ви отримаєте якісну діагностику та лікування завдяки новітньому сертифікованому обладнанню та команді висококваліфікованих лікарів.
В територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лубенської міської ради крім фахівців з соціальної роботи, соціальних працівників та соціальних робітників працює ще і три медичні сестри.
8 липня представниками «БО «БФ «MELEK» (ЯНГОЛ ОХОРОНЕЦЬ)» спільно з фахівцями Лубенського РУ ГУ ДСНС України у Полтавській області та виконавчого комітету Лубенської міської ради вкотре провели навчально профілактичний захід з відпочиваючими на пляжі «Центральний», що в м. Лубни.
З 20 по 23 липня спортивна команда Новооржицької громади відстоювала честь Полтавської області в спортивних змаганнях "Найкраща спортивна громада України" в с. Ворохта Івано-Франківської області.
24 липня під головування міського голови Олександра Грицаєнка відбулося засідання виконавчого комітату Лубенської міської ради. У ньому взяли участь 20 членів виконкому. Лубенський міський голова привітав медиків громади з прийдешнім Днем медичних працівників. Олександр Грицаєнко вручив працівникам медичної галузі громади грамоти за сумлінну працю.
Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд |
1 День архітектури україни. Іменини Дем'яна.
| 2 | 3 | 4 День Національної поліції України.
Іменини святкує Марта.
| 5 | 6 Всесвітній день поцілунку.
| 7 |
8 | 9 | 10 | 11 Іменини Ольги.
| 12 | 13 | 14 |
15 День українських миротворців.
Іменини Володимра.
| 16 День бухгалтера в Україні.
| 17 Іменини святкує Марина.
| 18 | 19 | 20 Іменини святкує Ілля.
| 21 |
22 | 23 | 24 Іменини святкують Христина, Борис, Гліб.
| 25 | 26 | 27 День медика.
| 28 Хрещення Київської Русі-України (День державності).
|
29 | 30 Міжнародний день дружби.
| 31 |
вологість:
тиск:
вітер: