Подати оголошення

Рослина-хижак на вашому підвіконні

Рослина-хижак на вашому підвіконні

У багатьох людей вдома ростуть кімнатні квіти. Серед них є багато популярних рослин. Але прикрасити свою домівку можна не лише ними. Сьогодні ми розповімо вам про дуже оригінальні кімнатні рослини, які є справжніми хижаками.

Венерина мухоловка (її можна придбати від 350 до 450грн.)

Ця хижа рослина полює за допомогою спеціальних двостулкових пасток, які розташовані на кінчиках листя. Поки вона чекає на здобич, стулки прочинені. Але варто лише комасі заповзти всередину і потривожити кілька чутливих волосків на поверхні, як "клітка" миттєво зачиняється. Відбувається це за лічені секунди, інформує Ukr.Media.hus 22022023 3

Після цього хижа рослина виділяє спеціальні ферменти, щоб отримати з жертви усі поживні речовини. На перетравлення комахи йде кілька днів, а іноді й більше тижня — усе залежить від її розміру. Потім пастка відчиняється знову, щоб продовжити полювання.

Щоб Венерина мухоловка добре зростала, їй потрібне розсіяне світло.

Затінок і прямі сонячні промені цій рослині протипоказані.

Утримувати мухоловку вдома варто далеко від батарей за температури у 10° С взимку і 22-25° С влітку.

Поливати потрібно регулярно, роблячи це через піддон. Ґрунт повинен постійно залишатися трохи вологим. Воду бажано використовувати дистильовану. Рослина добре почувається за високої вологості — не нижчої за 70 %. Але краще її не обприскувати, а поставити на миску з вологим керамзитом або сфагнумом.

Непентес (її можна придбати від 450 до 600грн.)

hus 22022023 2Пастки у непентеса досить великі — до декількох десятків сантиметрів завдовжки. Хоча є й більш мініатюрні. За формою вони схожі на глечики, які прикріплюються до кінчиків листя. У кожного з них є піднята кришечка — це "посадкова смуга" для комах-жертв. А за природних умов вони ще й захищають рослину від потрапляння дощової води.Комах приваблює запах, який виділяє непентес. Вони заповзають всередину, а вибратися назад по гладких стінках вже не можуть. Рідина, яку містить "глечик", виконує роль шлункового соку і забезпечує перетравлення жертви.

Непентес добре зростає за наявності яскравого розсіяного світла, але не під прямими променями сонця. Комфортна для рослини температура влітку й навесні — 22-25° С, а взимку і восени приблизно 17-20° С. При цьому вона не повинна опускатися нижче за 16° С.

Особливо важливою для цього хижака є висока вологість повітря — вона не має бути нижчою за 75-80 %. Без неї "глечики" не розвиваються або відсихають.

Тому непентес часто вирощують у флораріумах. Для підтримання вологості використовують, наприклад, змочений сфагнум, часті обприскування або зволожувачі.

Полив влітку має бути рясним, а взимку — більш помірним, через піддон. Субстрат у горщику необхідно постійно підтримувати вологим. Воду краще використовувати дистильовану.

Зверніть увагу!

Лубенський інкубатор

Приймає замовлення.

Тел. 095-530-89-20

Передплата! З Лубенщиною у 2026 рік! Календар в подарунок!

Є речі, що приносять у дім тепло, затишок і відчуття рідного. Це наші близькі, наша оселя і наша газета - інформація рідного краю. Зроби собі цю маленьку приємність: передплати «Лубенщину» на 2026 рік і залишайся в колі найважливіших новин та людей.

Передплатна ціна на газету «Лубенщина» на 2026 рік:

Куплю землю! (17102025)

Пай!

Довідки за телефоном!

ОБЕЛІСК: пам'ятники з граніту!

Відточена майстерність і найякісніший граніт!

Ми створюємо пам’ятники, які служитимуть десятиліттями. Кожен виріб виготовляємо з турботою та увагою до деталей, від проєкту до встановлення.

Оптика в місті Лубни

– перевірка зору – БЕЗКОШТОВНО;

– великій вибір оправ, готових окулярів та аксесуарів;

– контактні лінзи та розчини.

Тел. 095-062-23-28

Куплю пай!

По всіх питаннях звертайтеся в особисті повідомлення або телефонуйте.

 Індивідуальний підхід до кожної земельної ділянки.

Кукурудза посівна

Ціна за посівну одиницю

900 грн.

 Сорт "Хотин"

Тел. 0506379552

Потрібна реклама, оголошення чи привітання? Звертайтесь!

gazeta 03062020Приватні оголошення, оголошення рекламного характеру, привітання та інші матеріали надсилайте

Контакти

  • Адреса редакції: 37500, м. Лубни, проспект Володимирський, 43 (вхід з двору), 2-й поверх.
  • Телефон: +38(05361)61651
  • Телефон: +38(05361)74556
  • E-Mail: Lubenschina@ukr.net

Телефони

  • Директор підприємства (редактор) (05361) 7-45-56
  • Головний бухгалтер (менеджер з реклами) (05361) 6-16-51

Інформація

  • - Директор підприємства (редактор): Олександр Міщенко
  • - Індекси 61247. 61501. 61502

Угода

  • - За точність викладених фактів відповідальність несе автор
  • - За зміст та достовірність інформації у рекламі відповідальність несе рекламодавець
  • - Редакція не завжди поділяє позицію авторів публікацій
  • - Редакція залишає за собою право скорочувати матеріали
  • - При використанні, або копіюванні матеріалів з сайту, посилання на сайт газети "Лубенщина" - обов'язкове!