Лауреатів премії ім. В.Малика визначено

Лауреатів премії ім. В.Малика визначено

Відбулося друге засідання журі з присудження щорічної літературно-мистецької премії ім.В.Малика, на якому було визначено лауреатів цього року. Засідання відбувалося під головуванням заступника міського голови Ірини Харченко, яка зазначила, що попри складний вожнний час, премія існує, і в цьому році вчергове члени журі мають визначитися з переможцями та запропонувала висловлюватися щодо кандидатір, чиї доробки надійшли на розгляд.

Як повідомила секретар комісії Світлана Голуб, на розгляд членів журі надійшло 9 творчих доробків. Їхні автори досить цікаві й талановиті. Вони з різних міст: Лубен, Києва, Миргорода, з м. Новий Розділ (Львівська обл.), Жовті Води (Дніпропетровська обл.), а також з м. Хуст (Закарпатська обл.). Тож маємо  широку географію учасників.

так, у номінації "Література і публіцистика" надійшло 6 доробків. Це збірки віршів Тетяни Домашенко (с.Красногорівка Полтавська обл.) "Я - Україна", Сергія Салівона (м.Лубни) "Українці", Петра Москаленка (м.Миргород) "Миргородська вежа", Ніни Фесенко (м.Жовті Води Дніпропетровська обл.)  "Незламна Україна", прози Володимира Шкурупія (м.Полтава) "Останній поріг" та  Ольги Берези (м.Новий Розділ Львівська обл.)  " Рейчел та родина Берешів".) 

99 2022023

У номінації  "Краєзнавство та народна творчість" свої доробки представили: Людмила Красицька (м.Київ) документальна драма "Світло це світить у темряві, але темрява його не поглинає...", Василь Андріцьо (м.Хуст Закарпатська обл.) матеріали статті "Василь Гренжа-Донський зачинатель театральної критики, літописець Українського театру на Закарпатті 20-30-ті роки ХХ століття", Любов Вовк-Рудаківська м.Самбір Львівська обл.) матеріали статті  "Бойківщина - здалека і зблизька".

Номінація "Мистецтво та монументальна скульптура" - Анатолій Куценко (м.Лубни) - творчий доробок в жанрі пісенної творчості.

Ірина Харченко запросила членів журі висловити свою думку. Так депутат міської ради та краєзнавець Сергій Мисник високо оцінив книгу Володимира Шкурупія "Останній поріг" за її художню цінність і прекрасну мову, роботу Людмила Красицька (м.Київ) документальна драма "Світло це світить у темряві, але темрява його не поглинає..." за художність та деякі факити з біографії Великого Кобзаря Тараса Шевченка, повязані з Лубнами та невідомі лубенським краєзнавцям, і доробок Анатолія Куценка за пісенність та авторську самобутність. До нього долучилися Олександр Сиченко - син письменника Володимира Малика та Наталія Колісніченко - викладач ОЗ "Засульський ліцей".

Відтак відбулося таємне голосування, яким одноголосно (14 голосів за) переможцями у кожній з номінацій визначено:

"Література і публіцистика" - Володимира Шкурупія (м.Полтава) "Останній поріг",

"Краєзнавство та народна творчість" - Людмилу Красицьку (м.Київ) документальна драма "Світло це світить у темряві, але темрява його не поглинає...",

"Мистецтво та монументальна скульптура" - Анатолія Куценка (м.Лубни).

Далі журі визначилося з дипломантами. На пропозицію секретаря міської ради Маргарити Комарової - всі учасники, які подали твори на премію, більшістю голосів визнані дипломантами премії ім.В.Малика (11 голосів - за, 3 - проти).

Вручення премії ім.Малика відбудеться 21 лютого. Про час і місце буде повідомлено додатково.

 

Календар свят

Травень, 2024
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1
Міжнародний день праці.
Іменини святкує Єремія.
2345
День Львова.
Пасха, Великдень, Воскресіння Христове (православні).
Іменини святкує Ірина.
6789
Літнього Миколая.
101112
День матері.
131415
Міжнародний день сім'ї.
День Європи в Україні.
16
День вишиванки.
171819
Трійця (римо-католики).
2021
Іменини Констанина і Олени.
22232425
День філолога.
26
2728293031  

Онлайн-передплата

Лубенщина онлайн-передплата

Реклама

Замовити рекламу

Як стати журналістом

Привітання в газеті

Видавництво Лубни

Погода

Погода

Курс валют

Контакти

 • Адреса редакції: 37500, м. Лубни, проспект Володимирський, 43 (вхід з двору), 2-й поверх.
 • Телефон: +38(05361)61651
 • Телефон: +38(05361)74556
 • E-Mail: Lubenschina@ukr.net

Телефони

 • Директор підприємства (редактор) (05361) 7-45-56
 • Головний бухгалтер (менеджер з реклами) (05361) 6-16-51

Інформація

 • - Директор підприємства (редактор): Олександр Міщенко
 • - Індекси 61247. 61501. 61502

Угода

 • - За точність викладених фактів відповідальність несе автор
 • - За зміст та достовірність інформації у рекламі відповідальність несе рекламодавець
 • - Редакція не завжди поділяє позицію авторів публікацій
 • - Редакція залишає за собою право скорочувати матеріали
 • - При використанні, або копіюванні матеріалів з сайту, посилання на сайт газети "Лубенщина" - обов'язкове!