Подати оголошення

Під час виконання одного з бойових завдань на Курщині, зв’язок з воїном обірвався

Під час виконання одного з бойових завдань на Курщині, зв’язок з воїном обірвався

10 березня 2025 року на Курщині при виконанні бойового завдання із захисту Батьківщини загинув наш земляк - оператор відділення радіоелектронної боротьби військової частини, старший солдат ЛЕВЧЕНКО ВЛАДИСЛАВ ІВАНОВИЧ.

Владислав Іванович народився 26 серпня 1987 року в селі Березова Рудка Полтавської області.

Спочатку навчався у Березорудківській ЗШ, потім продовжив навчання у Березорудківському технікумі, де здобув повну загальну середню освіту. Після завершення навчання отримав диплом бакалавра за спеціальністю «Механізація та електрифікація сільського господарства».

Викладав навчальні дисципліни у Березорудківському технікумі. Ділився своїми знання зі студентами, паралельно здобуваючи вищу освіту Полтавській державній аграрній академії. По закінченні якої отримав диплом магістра.

Створив сім’ю. У шлюбі народилися діти - донечка і син.

У 2015 році проходив службу у лавах Збройних Сил України. У складі окремої механізованої бригади захищав нашу державу під час антитерористичної операції.

З 2019 року Лубни стали для Владислава Івановича рідним містом. Сюди разом з родиною він переїхав на постійне проживання. Працював на Лубенськом ремонтно-механічному заводі.

У 2020 році підписав контракт і пішов служити у лави Збройних Сил України. У одній з військових частин обіймав посаду водія пожежної обслуги.

З початком повномасштабного вторгнення військовослужбовець без вагань став на захист Батьківщини. Під час виконання одного з бойових завдань на Курщині, зв’язок з воїном обірвався. Родина жила у постійному очікуванні отримати хоч якусь звістку про свого захисника. І ось він повертається додому на щиті.

Владислав Іванович був доброю, щирою людиною. Любив свою сім’ю, Батьківщину. За них віддав найцінніше - своє життя. Хотів жити у вільній, мирній Україні. Займатися улюбленою справою - ремонтувати техніку, йому це добре вдавалося. Він мав «золоті руки», не боявся ніякої роботи. Війна обірвала усі плани, надії, сподівання.

Україна втратила ще одно Героя. Його мужність і жертовність назавжди залишаться у пам’яті рідних, побратимів та вдячних лубенців.

Висловлюємо глибокі співчуття батькові, мамі, дружині, дітям, брату, усім рідним та друзям захисника.

Вічна і світла пам'ять воїну. Царство Небесне.

Прощання з ЛЕВЧЕНКОМ Владиславом Івановичем відбудеться 11 травня о 12 годині на Володимирському майдані в Лубнах.

Зверніть увагу!

Запрошуємо на роботу!

Телефонуйте або приходьте за адресою вказаною в оголошенні.

Оголошення!!!

Для співбесіди звертатися за адресою:

м. Лубни, вул. Метеорологічна,22

або за тел. 095-395-88-65

 

Гаражі металеві

 

Інноваційний підхід до будівництва та оптимальне співвідношення якості, ціни та термінів виконання.

Олеся Прокопенко відкрила марафон очищенння організму!

У нашій газеті ми вже розповідали про оздоровчий проєкт від Олесі Прокопенко - про натуральний комплекс «Трочатка плюс» та підхід до очищення організму. Матеріал викликав зацікавлення, бо тема здоров’я завжди актуальна. І тепер - це продовження.

Лубенський інкубатор

Приймає замовлення.

Тел. 095-530-89-20

Передплата! З Лубенщиною у 2026 рік! Календар в подарунок!

Є речі, що приносять у дім тепло, затишок і відчуття рідного. Це наші близькі, наша оселя і наша газета - інформація рідного краю. Зроби собі цю маленьку приємність: передплати «Лубенщину» на 2026 рік і залишайся в колі найважливіших новин та людей.

Передплатна ціна на газету «Лубенщина» на 2026 рік:

Куплю землю! (17102025)

Пай!

Довідки за телефоном!

ОБЕЛІСК: пам'ятники з граніту!

Відточена майстерність і найякісніший граніт!

Ми створюємо пам’ятники, які служитимуть десятиліттями. Кожен виріб виготовляємо з турботою та увагою до деталей, від проєкту до встановлення.

Куплю пай!

По всіх питаннях звертайтеся в особисті повідомлення або телефонуйте.

 Індивідуальний підхід до кожної земельної ділянки.

Кукурудза посівна

Ціна за посівну одиницю

900 грн.

 Сорт "Хотин"

Тел. 0506379552

Потрібна реклама, оголошення чи привітання? Звертайтесь!

gazeta 03062020Приватні оголошення, оголошення рекламного характеру, привітання та інші матеріали надсилайте

Контакти

  • Адреса редакції: 37500, м. Лубни, проспект Володимирський, 43 (вхід з двору), 2-й поверх.
  • Телефон: +38(05361)61651
  • Телефон: +38(05361)74556
  • E-Mail: Lubenschina@ukr.net

Телефони

  • Директор підприємства (редактор) (05361) 7-45-56
  • Головний бухгалтер (менеджер з реклами) (05361) 6-16-51

Інформація

  • - Директор підприємства (редактор): Олександр Міщенко
  • - Індекси 61247. 61501. 61502

Угода

  • - За точність викладених фактів відповідальність несе автор
  • - За зміст та достовірність інформації у рекламі відповідальність несе рекламодавець
  • - Редакція не завжди поділяє позицію авторів публікацій
  • - Редакція залишає за собою право скорочувати матеріали
  • - При використанні, або копіюванні матеріалів з сайту, посилання на сайт газети "Лубенщина" - обов'язкове!