11 квітня під час виконання бойового завдання на Донецькому напрямку фронту відданий Військовій присязі на вірність Українському народу, мужньо виконавши військовий обов’язок, у бою за Україну, її свободу і незалежність загинув наш земляк - стрілець штурмового спеціалізованого відділення штурмового спеціалізованого батальйону військової частини, солдат МАЮРЕНКО ОЛЕКСАНДР ЮРІЙОВИЧ.
Олександр Юрійович народився 6 червня 1986 року у селі Березняки Хорольського району. Закінчив Березняківську середню школу. Згодом родина переїхала на Лубенщину. Тож подальше життя Олександра Юрійовича було пов’язане з селами Мацківці та Мацкова Лучка.
Тут він працював у одній з будівельних бригад. Був трудолюбивим, не боявся ніякої роботи, тож брався за будь-які справи, де потрібна була чоловіча сила, витримка та наполегливість.
У січні 2026 року став на захист Батьківщини у лавах Збройних сил України. Був поранений, але повернувся в стрій боронити від ворога рідну землю.
До лав Небесного воїнства став іще один захисник. Він віддав найцінніше - своє життя - задля мирного майбутнього України.
Висловлюємо глибокі співчуття родині воїна-захисника: його мамі, сестрі, усім рідним та друзям.
Світла і вічна пам’ять Воїну та Царство Небесне.
Прощання з МАЮРЕНКОМ Олександром Юрійовичем відбудеться 17 квітня об 11 год 30 хв на майданчику біля клубу села Мацківці.
Панахида за загиблим о 12 годині на цвинтарі села Мацкова Лучка.
Лубенська міська рада
Приватні оголошення, оголошення рекламного характеру, привітання та інші матеріали надсилайте