26 жовтня 2025 року, перебуваючи у військовому шпиталі, від травм отриманих під час виконання бойового завдання із захисту Батьківщини помер наш земляк – номер обслуги розрахунку гранатометного відділення стрілецького батальйону військової частини, солдат ПАВЛОВ АНДРІЙ СЕРГІЙОВИЧ.
Андрій Сергійович народився 27 травня 1987 року у місті Лубни. Закінчив загальноосвітню школу №8. Абсолютно мирну професію кухаря здобув у Лубенському професійному ліцеї №12.
Роботи не боявся, тож брався за все. Розпочинав трудовий шлях офіціантом у Лубнах. Працював за кордоном. Коли повернувся до рідного міста, знайшов роботу у ТОВ «Дом Фактор», а згодом працював у Києві на «Салтівському м’ясокомбінаті».
Але лютий 2022 року змінив життя повністю. Добровольцем пішов він захищати Батьківщину, бо вірив, що честь і свобода — це не просто слова, а обов’язок справжнього чоловіка.
Андрій був справжнім воїном – чесним, відповідальним, хоробрим. За відвагу та вірність українському народу нагороджений відзнакою Командувача Збройних Сил України, медаллю «Хоробре серце». Мав нагрудний знак «Народжені в боях» від командування 57-ї окремої мотопіхотної бригади ім. Костя Гордієнка.
Андрій Сергійович прагнув змінювати життя на краще, мріяв вчитися, здобути вищу освіту. Перебуваючи у лавах ЗСУ, в 2024 році, вступив до Луганського національного університету ім. Т.Г.Шевченка.
Його знали як щиру, добру, справедливу людину, завжди готову підтримати та прийти на допомогу. Побратими на фронті знали, що він першим піде туди, де важко. Для своєї сім’ї він - син, тато, чоловік та брат - був міцним плечем та опорою у будь яких ситуаціях. Він любив життя, захоплювався рибалкою, цінував своїх друзів.
Наші щирі співчуття та низький уклін родині Героя: мамі, дружині, доньці та сину, брату, всім рідним та друзям.
Спочивай з миром, Воїне! Вічна і світла пам’ять та Царство Небесне!
Прощання з ПАВЛОВИМ Андрієм Сергійовичем відбудеться 30 жовтня о 12 годині на Володимирському майдані у Лубнах.
Інформація Лубенська міська рада





