Подати оголошення

Працював вчителем фізичної культури

Працював вчителем фізичної культури

Трагічна звістка про загибель земляка сколихнула громаду – 8 листопада внаслідок мінометного обстрілу населеного пункту Вербове Пологівського району Запорізької області загинув пирятинець Олексій Шевченко.

 

Народився він 2 червня 1996 року у Пирятині. Упродовж 2002-2013 років здобував освіту у Пирятинському ліцеї. Паралельно навчався у Дитячо-юнацькій спортивній школі, отримував спортивні перемоги на змаганнях районного та обласного рівнів. Далі вступив до Черкаського національного університету ім. Б.Хмельницького, здобув фах вчителя фізичної культури.
У 2017 році був призваний на строкову військову службу у в/ч 3052 Національної гвардії України. Під час проходження строкової служби за власним бажанням переведений на військову службу за контрактом. Після закінчення терміну дії контракту у 2019 році звільнився з лав Національної гвардії. Працював вчителем фізичної культури у Пирятинській школі №6.
З березня 2020 по лютий 2021 року обіймав посаду головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту Пирятинської міської ради.
У перший день повномасштабного вторгнення, 24 лютого 2022 року, за власним бажанням став на захист батьківщини та був мобілізований до військової частини, у якій проходив строкову військову службу.
У Олексія залишилися вагітна дружина, батьки та сестри. Колектив працівників Пирятинської міської ради у глибокій скорботі висловлює співчуття родині.
Церемонія прощання із Олексієм Шевченком відбудеться у неділю, 12 листопада, об 11:00, за домашньою адресою: м.Пирятин, вул.Котляревського,19; далі процесія вирушить по вулицях Січових Стрільців та Соборній до адмінбудівлі міської ради, де о 12:00 відбудеться траурний мітинг.
Пирятинська громада

Зверніть увагу!

Продам рубані дрова

Доставка безкоштовна!

Телефонуй!!!

Робота!

Запрошуємо на роботу 

СЕРВІСНОГО ІНЖЕНЕРА С/Г ТЕХНІКИ!

Тел. 0957229428 Сергій

Передплата газети - це більше, ніж просто свіжа преса у вашій поштовій скриньці

Це зв’язок із рідним містом, людьми та подіями, які творять наше сьогодення.
Ми пишемо про тих, хто поруч, про важливе, щире й справжнє. Передплатіть газету на друге півріччя та залишайтеся разом із нами в інформаційному ритмі громади.

Продам дрова!

Телефонуйте!!

Зробимо якнайкраще!!!

Запрошуємо на роботу!

Телефонуйте або приходьте за адресою вказаною в оголошенні.

Гаражі металеві

 

Інноваційний підхід до будівництва та оптимальне співвідношення якості, ціни та термінів виконання.

Олеся Прокопенко відкрила марафон очищенння організму!

У нашій газеті ми вже розповідали про оздоровчий проєкт від Олесі Прокопенко - про натуральний комплекс «Трочатка плюс» та підхід до очищення організму. Матеріал викликав зацікавлення, бо тема здоров’я завжди актуальна. І тепер - це продовження.

Пам'ятники в Лубнах

Моноліт - встановлення гранітних та цементних пам'ятників. Благоустрій місць поховання.

Враховуємо всі побажання замовника. 

Лубенський інкубатор

Приймає замовлення.

Тел. 095-530-89-20

Передплата! З Лубенщиною у 2026 рік! Календар в подарунок!

Є речі, що приносять у дім тепло, затишок і відчуття рідного. Це наші близькі, наша оселя і наша газета - інформація рідного краю. Зроби собі цю маленьку приємність: передплати «Лубенщину» на 2026 рік і залишайся в колі найважливіших новин та людей.

Передплатна ціна на газету «Лубенщина» на 2026 рік:

Куплю землю! (17102025)

Пай!

Довідки за телефоном!

ОБЕЛІСК: пам'ятники з граніту!

Відточена майстерність і найякісніший граніт!

Ми створюємо пам’ятники, які служитимуть десятиліттями. Кожен виріб виготовляємо з турботою та увагою до деталей, від проєкту до встановлення.

Контакти

  • Адреса редакції: 37500, м. Лубни, проспект Володимирський, 43 (вхід з двору), 2-й поверх.
  • Телефон: +38(05361)61651
  • Телефон: +38(05361)74556
  • E-Mail: Lubenschina@ukr.net

Телефони

  • Директор підприємства (редактор) (05361) 7-45-56
  • Головний бухгалтер (менеджер з реклами) (05361) 6-16-51

Інформація

  • - Директор підприємства (редактор): Олександр Міщенко
  • - Індекси 61247. 61501. 61502

Угода

  • - За точність викладених фактів відповідальність несе автор
  • - За зміст та достовірність інформації у рекламі відповідальність несе рекламодавець
  • - Редакція не завжди поділяє позицію авторів публікацій
  • - Редакція залишає за собою право скорочувати матеріали
  • - При використанні, або копіюванні матеріалів з сайту, посилання на сайт газети "Лубенщина" - обов'язкове!