1 тиждень посту (18-24 березня) - повне утримання від їжі в перший день і сухоїдіння (вживання термічно необроблених продуктів, наприклад, сирих овочів і фруктів, сухофруктів, горіхів) у робочі дні. На вихідних можна їсти термічно оброблену їжу і заправляти її соняшниковою олією, а також пити вино.
2-6 тижні посту (25 березня - 28 квітня) - щовівторка та щочетверга дозволено їсти термічно оброблену їжу без олії, а в понеділок, середу та п'ятницю діє сухоїдіння. У вихідні можна готувати гарячі страви з додаванням олії та пити спиртне, а у великі свята (Благовіщення, Вербну неділю) можна з'їсти рибу.
7 тиждень посту (29 квітня - 4 травня) - у понеділок, вівторок і середу пропонується сухоїдіння. У четвер і суботу можна приготувати гарячі страви без олії. У Страсну п'ятницю (3 травня) рекомендується дотриматися одноденного голодування.
Такий розклад посту діє для служителів церкви і ченців. Звичайним мирянам дозволяється їсти гарячі страви в будні, а сухоїдіння для них вважається додатковим подвигом.