"Особистісне посттравматичне зростання" – назва важливого семінару-тренінгу

"Особистісне посттравматичне зростання" – назва важливого семінару-тренінгу

"Методи подолання кризових ситуацій вчителем в умовах війни. Особистісне посттравматичне зростання" – така назва важливого семінару- тренінгу, що відбувся 23 лютого в Центрі ПСП м. Лубни на базі Лубенського дитячого соціально-реабілітаційного центру «Надія» Полтавської обласної благодійної організації «Спілка Самаритян ».
Учасниками тренінгу стали вчителі та психологи навчальних закладів Лубенської ОТГ. Тренер – висококваліфікований психолог та соціальний працівник Спілки Самаритян України Київське об’єднання Людмила Тарасенко – справжній професіонал своєї справи. Разом із асистентом, координатором проєкту психосоціальної підтримки Мариною Толоковою, вона з перших хвилин захопила увагу учасників тренінгу, зацікавила і налаштувала їх на активну та продуктивну роботу.
Протягом дня вивчали механізми впливу кризових ситуацій на особистість, форми та критерії ефективності подолання кризових ситуацій, відпрацьовували навички швидкої реакції на зміни, вчилися знімати страх, вирішувати внутрішні конфлікти, освоювали навички самодопомоги, тренували особистісну адаптивність, уміння правильно формулювати цілі, координувати спільні дії, та отримали ще багато інших корисних вмінь та навичок. Активне обговорення заняття не припинялося навіть під час кава-паузи та обіду, організованими співробітниками Дитячого центру.
Сертифікати міжнародного зразка, що отримали учасники тренінгу, засвідчують важливу сходинку в їх професійному зростанні. Здобуті знання допоможуть педагогам та психологам як у щоденній практичній роботі з дітьми, так і поза межами школи. Адже для кожної людини важливо зараз, в умовах війни, долати стрес, продовжувати жити якісним життям та особистісно зростати.
Захід відбувся в рамках проєкту з психосоціальної підтримки постраждалого від війни населення України, що реалізується у співпраці зі Спілкою Самаритян України за фінансування Міністерства закордонних справ Німеччини та Спілки Робітничих Самаритян Німеччини (Arbeiter-Samariter-Bund Deutschland e.V.) Щиро дякуємо партнерам!
Окрему подяку за співпрацю в організації тренінгу висловлюємо відділу освіти виконкому Лубенської міської ради та її керівнику Мирославу Костенку.
Центр "Надія"

Календар свят

Березень, 2025
ПнВтСрЧтПтСбНд
     1
Всесвітній день цивільної оборони
2
3
Всесвітній день письменника
45678
Міжнародний жіночий день
День землевпорядника
9
Міжнародний день ді-джея
1011121314
Початок великого поста
День захисту прав споживачів
15
Всесвітнiй день захисту прав споживачів
16
День працівників ЖКГ тa побутового обслуговування населення
1718
День працівника податкової тa митної служби України
192021
Тиждень солідарності з народами, щo борються проти расизму тa расової дискримінації
Всесвітній день поезії
Міжнародний день боротьби зa ліквідацію расової дискримінації
Міжнародний день лялькаря
22
Тиждень солідарності з народами, щo борються проти расизму тa расової дискримінації
Всесвітній день водних ресурсів
День таксиста
23
Тиждень солідарності з народами, щo борються проти расизму тa расової дискримінації
Всесвітній метеорологічний день
24
Тиждень солідарності з народами, щo борються проти расизму тa расової дискримінації
Всеукраїнський день боротьби iз захворюваністю туберкульозом
Всесвітній день боротьби пpоти туберкульозу
25
Тиждень солідарності з народами, щo борються проти расизму тa расової дискримінації
Міжнародний день пам'ятi жертв рабства тa трансатлантичної работоргівлі
День Служби безпеки України
26
Тиждень солідарності з народами, щo борються проти расизму тa расової дискримінації
День Внутрішніх військ МВС
27
Тиждень солідарності з народами, щo борються проти расизму тa расової дискримінації
Міжнародний день театру
282930
31      

Онлайн-передплата

Лубенщина онлайн-передплата

Реклама

Замовити рекламу

Як стати журналістом

Привітання в газеті

Видавництво Лубни

Погода

Погода

Курс валют

Контакти

  • Адреса редакції: 37500, м. Лубни, проспект Володимирський, 43 (вхід з двору), 2-й поверх.
  • Телефон: +38(05361)61651
  • Телефон: +38(05361)74556
  • E-Mail: Lubenschina@ukr.net

Телефони

  • Директор підприємства (редактор) (05361) 7-45-56
  • Головний бухгалтер (менеджер з реклами) (05361) 6-16-51

Інформація

  • - Директор підприємства (редактор): Олександр Міщенко
  • - Індекси 61247. 61501. 61502

Угода

  • - За точність викладених фактів відповідальність несе автор
  • - За зміст та достовірність інформації у рекламі відповідальність несе рекламодавець
  • - Редакція не завжди поділяє позицію авторів публікацій
  • - Редакція залишає за собою право скорочувати матеріали
  • - При використанні, або копіюванні матеріалів з сайту, посилання на сайт газети "Лубенщина" - обов'язкове!