Подати оголошення

Орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагороджено Жолобецького Володимира Івановича посмертно.

Орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагороджено Жолобецького Володимира Івановича посмертно.

22 лютого відбулося засідання 40 сесії Гребінківської міської ради. Перед присутніми виступив міський голова В.І.Колісніченко. Вже традиційно Віталій Іванович на початку роботи сесії зачитав імена та прізвища наших героїв-земляків, які віддали свої життя за Україну.
Міський голова окремо розповів про подвиг нашого захисника, справжнього патріота, жителя Слободо-Петрівки Жолобецького Володимира Івановича. Він народився 5 листопада 1982 року в селі Оржиця. В 2000 році закінчив Слободо-Петрівську загальноосвітню школу. З листопада 2000 по травень 2002 року Володимир проходив строкову військову службу у лавах Збройних Сил України. Після проходження строкової служби працював у будівельній фірмі в Полтаві. Потім влаштувався на роботу в Бориспіль, щоб бути ближче до своїх рідних – мами та сестри.
Після повномасштабного вторгнення росії в Україну в липні 2022 року, Володимир був мобілізований та пішов боронити рідну землю. Загинув Володимир Жолобецький 3 жовтня 2022 року під час мінометного обстрілу в смт Білогорівка Сєвєро-Донецького р-ну Луганської області.
Цього дня на сесію була запрошена мама Героя – Галина Жолобецька. Адже Указом Президента України Володимира Зеленського від 19 жовтня 2023 року №697 Володимира Жолобецького нагороджено Орденом «За мужність» ІІІ ступеня посмертно.
Міський голова В.І.Колісніченко та начальник відділення рекрутингу та комплектування 5 відділу Лубенського РТЦК та СП І.В. Білоцерківець вручили нагороду матері Героя – Галині Жолобецькій.
Світла пам‘ять і вічна шана! Міський голова В.І.Колісніченко від імені присутніх висловив щирі співчуття родині Героя.
Гребінківська громада

Зверніть увагу!

Лубенський інкубатор

Приймає замовлення.

Тел. 095-530-89-20

Передплата! З Лубенщиною у 2026 рік! Календар в подарунок!

Є речі, що приносять у дім тепло, затишок і відчуття рідного. Це наші близькі, наша оселя і наша газета - інформація рідного краю. Зроби собі цю маленьку приємність: передплати «Лубенщину» на 2026 рік і залишайся в колі найважливіших новин та людей.

Передплатна ціна на газету «Лубенщина» на 2026 рік:

Куплю землю! (17102025)

Пай!

Довідки за телефоном!

ОБЕЛІСК: пам'ятники з граніту!

Відточена майстерність і найякісніший граніт!

Ми створюємо пам’ятники, які служитимуть десятиліттями. Кожен виріб виготовляємо з турботою та увагою до деталей, від проєкту до встановлення.

Оптика в місті Лубни

– перевірка зору – БЕЗКОШТОВНО;

– великій вибір оправ, готових окулярів та аксесуарів;

– контактні лінзи та розчини.

Тел. 095-062-23-28

Куплю пай!

По всіх питаннях звертайтеся в особисті повідомлення або телефонуйте.

 Індивідуальний підхід до кожної земельної ділянки.

Кукурудза посівна

Ціна за посівну одиницю

900 грн.

 Сорт "Хотин"

Тел. 0506379552

Потрібна реклама, оголошення чи привітання? Звертайтесь!

gazeta 03062020Приватні оголошення, оголошення рекламного характеру, привітання та інші матеріали надсилайте

Контакти

  • Адреса редакції: 37500, м. Лубни, проспект Володимирський, 43 (вхід з двору), 2-й поверх.
  • Телефон: +38(05361)61651
  • Телефон: +38(05361)74556
  • E-Mail: Lubenschina@ukr.net

Телефони

  • Директор підприємства (редактор) (05361) 7-45-56
  • Головний бухгалтер (менеджер з реклами) (05361) 6-16-51

Інформація

  • - Директор підприємства (редактор): Олександр Міщенко
  • - Індекси 61247. 61501. 61502

Угода

  • - За точність викладених фактів відповідальність несе автор
  • - За зміст та достовірність інформації у рекламі відповідальність несе рекламодавець
  • - Редакція не завжди поділяє позицію авторів публікацій
  • - Редакція залишає за собою право скорочувати матеріали
  • - При використанні, або копіюванні матеріалів з сайту, посилання на сайт газети "Лубенщина" - обов'язкове!