У 6-А класі Гімназії ім. В. Барки ЛМР навчається Губіна Валерія. Учениця професійно займається спортом. Тільки у минулому 2023 році в обласних чемпіонатах із вільної боротьби вона посіла I місце серед кадетів та кадеток,
ІІ місце серед дівчат до 13 років, а також ІІІ місце серед дівчат до 13 років. Валерія стала стипендіатом Лубенської міської ради у номінації "Досягнення в галузі спорту". Учнівський колектив та класний керівник Мальована М.В. пишаються результатами талановитої дівчини та бажають їй подальших спортивних успіхів.
Це зв’язок із рідним містом, людьми та подіями, які творять наше сьогодення. Ми пишемо про тих, хто поруч, про важливе, щире й справжнє. Передплатіть газету на друге півріччя та залишайтеся разом із нами в інформаційному ритмі громади.
У нашій газеті ми вже розповідали про оздоровчий проєкт від Олесі Прокопенко - про натуральний комплекс «Трочатка плюс» та підхід до очищення організму. Матеріал викликав зацікавлення, бо тема здоров’я завжди актуальна. І тепер - це продовження.
Є речі, що приносять у дім тепло, затишок і відчуття рідного. Це наші близькі, наша оселя і наша газета - інформація рідного краю. Зроби собі цю маленьку приємність: передплати «Лубенщину» на 2026 рік і залишайся в колі найважливіших новин та людей.
Передплатна ціна на газету «Лубенщина» на 2026 рік: