Лубенська мережа АЗС “Укргаз Ресурс” відкриває нову сучасну станцію у Лубнах

Лубенська мережа АЗС “Укргаз Ресурс” відкриває нову сучасну станцію у Лубнах

В Лубнах на об’їзній дорозі навпроти Слободи відкрилася нова сучасна заправка Компанії “Укргаз Ресурс”. Про особливості життя бізнесу під час повномасштабної війни поговорили з директором мережі - Віктором Панченком.

Вікторе Петровичу, що змінилося для вашого бізнесу після початку повномасштабної війни?

З початком вторгнення вся країна завмерла, дефіцит палива, черги та суцільна невизначеність. Ми, продовжували працювати, в пріоритет ставили військових, невідкладні, міські служби, ТРО, за потреби відпускали паливо безоплатно. Війна - велике випробування для всіх, ми ж несемо додаткову відповідальність за співробітників. Повторювали собі, що повинні втриматися, платити зарплату та податки, так, не здаючись кожен на своєму місці і вся країна вистоїть.zap 06112023 3

Наскільки важко було прийняти рішення про інвестиції? Зараз, нажаль, тренд протилежний - люди притримують кошти, багато хто виїжджає, вкладаючи кошти закордоном.

Це наше свідоме рішення, залишатися в Україні, вкладати гроші та намагатися розвиватися попри обставини. Ми віримо в Україну та розуміємо свою відповідальність як бізнесу. Сьогодні «Укргаз Ресурс» - це близько 100 лубенчан, які працюють і вчасно отримують зарплату, мережа сплачує понад 2,5 мільйонів податків на рік лише з фонду оплати праці. А ще, мільйони гривень ПДВ, акцизу та податку на прибуток додатково. Нова станція на лубенській об’їзній - шоста в мережі «Укргаз Ресурсу». Ми не тільки вирішили не заморожувати проект будівництва, а зробити нову АЗС за найвищими стандартами. Я щиро вважаю, що саме такі будівельні проекти виступають локомотивами економіки у воєнний час. Автозаправні колонки та насоси – продукти нашого машинобудування, резервуари, арматура та металоконструкції – це наша металургія, а ще бетон, асфальт, скло, меблі та багато іншого. Ми купуємо все в українських підприємців, забезпечуємо їх завантаження, зайнятість людей та сплату податків. Якщо кожен бізнес робитиме так само, ми не дамо ворогові розвалити економіку. Саме про це нещодавно говорив наш Президент».zap 06112023 2

Як відрізнити заправку, де пропонують якісне паливо від інших?

Перша ознака неякісного палива – ціни сильно нижче ринкових. Якщо заправка торгує паливом на гривню-дві дешевше, ніж відомі АЗС, це означає, що швидше за все має контрафактне паливо. Тобто продукт перегонки на кустарних міні-НПЗ, який завдасть великої шкоди двигуну автомобіля.

Друга ознака – це коли на заправці не видають касовий чек. Це означає, що паливо на заправці «чорне», тобто офіційно, заправка його не купувала і тому не може офіційно продати.

Ну і третє – якщо на заправці немає машин. Це означає, що місцеві споживачі уникають цю АЗС через неякісне паливо і заправлятися там не варто.

Коли вибираєте собі АЗС для заправки в незнайомому місці - дивіться на стан станції, охайність персоналу, чистоту.

Якщо заправка «доглянута» і на ній порядок - це означає, що на заправці є господар і якість палива теж буде гарною. Як все має бути, можна подивитися на заправках «Укргаз Ресурсу» на Володимирському проспекті або у Вільшанці.

Чому ціни на українських АЗС постійно зростають?

Насамперед це звичайно через війну. Ворог розбомбив вітчизняних виробників нафтопродуктів. Дісталося і нафтопромислам.

Тому, ми зараз повністю залежимо від європейського ринку, де доводиться викуповувати нафтопродукти за європейськими цінами і навіть дорожче, щоби перекупити паливо. Додатково, вартість доставки палива з Європи до нас - найдорожча серед усіх можливих варіантів.

Та й крім того, держава повернула повний режим оподаткування палива і сьогодні в кінцевій ціні на АЗС близько 30% – це податки.

Розкажіть про ваші плани на розвиток мережі?

Я вам вдячний за запитання, та вважаю, особливо за сьогоднішніх обставин, про плани краще не розповідати - тільки про реалізовані проекти. Скажу тільки, що нова станція “Укргаз Ресурсу” - це справді новий рівень. Я думаю, високий рівень нашої нової АЗС змусить і інші лубенські заправки покращити сервіс і ретельніше стежити за якістю палива та цінами. І для нас - це виклик, зростати, покращувати сервіс. Історія нашої лубенської мережі АЗС розпочалася у 2014 році з відкриття першої газової заправки у Гребінці. З того часу були відкриті заправки у Чорнухах, Оржиці, Пирятині та у Лубнах. І, наостанок, хочу сказати, що мені, як людині, що народилася і все життя живе у Лубнах, особливо радісно спостерігати, як наш, Лубенський бренд зростає і не поступається в якості послуг великим столичним та національним компаніям.

Календар свят

Липень, 2024
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
День архітектури україни. Іменини Дем'яна.
234
День Національної поліції України.
Іменини святкує Марта.
56
Всесвітній день поцілунку.
7
891011
Іменини Ольги.
121314
15
День українських миротворців.
Іменини Володимра.
16
День бухгалтера в Україні.
17
Іменини святкує Марина.
181920
Іменини святкує Ілля.
21
222324
Іменини святкують Христина, Борис, Гліб.
252627
День медика.
28
Хрещення Київської Русі-України (День державності).
2930
Міжнародний день дружби.
31    

Онлайн-передплата

Лубенщина онлайн-передплата

Реклама

Замовити рекламу

Як стати журналістом

Привітання в газеті

Видавництво Лубни

Погода

Погода

Курс валют

Контакти

 • Адреса редакції: 37500, м. Лубни, проспект Володимирський, 43 (вхід з двору), 2-й поверх.
 • Телефон: +38(05361)61651
 • Телефон: +38(05361)74556
 • E-Mail: Lubenschina@ukr.net

Телефони

 • Директор підприємства (редактор) (05361) 7-45-56
 • Головний бухгалтер (менеджер з реклами) (05361) 6-16-51

Інформація

 • - Директор підприємства (редактор): Олександр Міщенко
 • - Індекси 61247. 61501. 61502

Угода

 • - За точність викладених фактів відповідальність несе автор
 • - За зміст та достовірність інформації у рекламі відповідальність несе рекламодавець
 • - Редакція не завжди поділяє позицію авторів публікацій
 • - Редакція залишає за собою право скорочувати матеріали
 • - При використанні, або копіюванні матеріалів з сайту, посилання на сайт газети "Лубенщина" - обов'язкове!