Освітянська еліта завжди була на вітрі подій і часу. Лубенська - так точно. Тут, що не вчитель, що не вихователь - особистість наділена талантами. Це демонструє виставка робіт прикладного мистецтва, ужиткових виробів, народних ремесел, що відкрилася днями у галереї мистецтв.
Вражає широчінь та багатобарвність учительських талантів, а також вихователів дошкільних навчальних закладів. Тут і ляльки-мотанки і вязані ляльки, роботи з бісеру і малюнки, фотографії і ліплення з солоного тіста, вишиті сорочки, квіти, виконані у різноманітних техніках, в тому числі з фламіану, вишиті і написані картини, картини з соломки, зі стрічок. Чого тільки не придумали наші освітяни.
Детальніше хотілось би зупиниися на фотографіях Світлани Лісної, яка представила куточок своїх робіт, що надихаються світлом сонця і теплом серця.
Вона народилася 30 серпня 1972 року. Проживає в мальовничому куточку Лубенського краю - в с.Засулля. Працює консультантом у Комунальній установі "Центр професійного розситку педагогічних працівників Лубенської міської ради Полтавської області". Відкрила для себе світ фотографії в 2010 році. Завдяки подорожам по-іншому через екран телефона побачила найцікавіші місця України, Європи.
Кожен кадр для неї - це не тільки відображення подій і моментів того, що відбувається, а створення нової реальності, яка дозволяє домислювати, уявляти на основі однієї фотографії.
Вчителі з величезним ентузіазмом відгунулися на пропозицію створити таку виставку робіт до професійного свята Дня освітян.
Велику допомогу в організації виставки надали голова профспілки працівників освіити і науки Лубенського району Людмила Грицаєнко і голова профспілки працівників освіти і науки Лубенської громади Людмила Масько, яка до того ж є депутатом міської ради.
Участь у виствці взяли освітяни та дошкільники не лише закладів середньої освіти та закладів дошкільної освіти міста, а й громади. Тут представлені роботи освітян с.Ісківці, Михнівці. Є кілька робіт навіть з сусідньої громади - Новооржицького.
Словом, є що подивитися, є чим надихнутися, є що перейняти і чому повчитися. Адже освітня еліта нашого краю не стоїть на місці, постійно пізнає щось нове.