За повідомленням Управління з питань цивільного захисту ОДА 20.12.2018 року до Лубенської ЦРЛ з діагнозом: травматичне пошкодження лівого ока, кровотеча госпіталізований громадянин С. 1972 року народження, стропальник ТОВ «АЛЬТКОМ», який отримав травму під час виконання трудових обов’язків внаслідок розпилу асфальтового покриття.
Це зв’язок із рідним містом, людьми та подіями, які творять наше сьогодення. Ми пишемо про тих, хто поруч, про важливе, щире й справжнє. Передплатіть газету на друге півріччя та залишайтеся разом із нами в інформаційному ритмі громади.
У нашій газеті ми вже розповідали про оздоровчий проєкт від Олесі Прокопенко - про натуральний комплекс «Трочатка плюс» та підхід до очищення організму. Матеріал викликав зацікавлення, бо тема здоров’я завжди актуальна. І тепер - це продовження.
Є речі, що приносять у дім тепло, затишок і відчуття рідного. Це наші близькі, наша оселя і наша газета - інформація рідного краю. Зроби собі цю маленьку приємність: передплати «Лубенщину» на 2026 рік і залишайся в колі найважливіших новин та людей.
Передплатна ціна на газету «Лубенщина» на 2026 рік: