Ось і прийшла довгоочікувана зима. За вікном грудень…У період морозів та хуртовин доля птахів, які залишилися зимувати, багато в чому залежить від доброти, щедрості й милосердя людини: у холодну пору пернаті страждають від холоду й голоду.
І саме тому учні 1-х класів Лубенської ЗШ №1 (класні керівники Т. В.Корнет, О. М.Марусіченко, Т. І.Головань) взяли активну участь в акції «Годівничка». Діти принесли змайстровані вдома годівнички та їжу для птахів. Батьки й дідусі допомогли першокласникам прилаштувати годівнички на деревах, насипати корму і через деякий час уже можна було спостерігати за першими відвідувачами пташиної їдальні.
Марина КАЛИНА.