У галереї мистецтв відкрилася виставка художника Володимира Пашкевича. Він лубенець. Член Національної спілки художників Украіни, лауреат літературно-мистецької премії ім.В.Симоненка, нагороджений відзнакою Волонтер України, та почесною відзнакою Літоб'єднання ім.О.Донченка "Слава України 4 ступеня".
Народився Володимир Олексійович 20 червня 1950 року. Навчався в школі 1. Маючи хист до малювання, мріяв стати художником, постійно себе вдосконалював, самостійно освоював техніки живопису. Працював художником, художником-оформлювачем в багатьох містах України. Згодом заснував приватну художню майстерню в Лубнах. Працював з каменем. Його портретні роботи на граніті відомі багатьом.
Автор меморіальних дошок письменнику Петру Лубенському, Шолому Алейхему, Катерині Скаржинській, Григору Тютюннику, а також памятного знаку загиблим землякам-лубенцям учасникам АТО/ООС.
На виставку зібралася численна публіка. Зокрема, розповідаючи про творчий та життєвий шлях митця, працівник Лубенського краєзнавчого музею ім.Г.Стеллецького Алла Литовченко запросила до слова міського голову Олександра Грицаэнка, який говорив про важливість і значення у житті людини - родини. У Володимира Олесыйовича вона дружна та творча. Це зокрема, онука Юлія, яка нині працює начальником відділу ІТ менеджерів на відстані. Вона також вітала дідуся з творчим успіхом - персональною виставкою, яка має назву "Погляд".
Виставка тематично ніби поділена на дві частини. Перша - це довоєннна творчість художника, яка відрізняється і за технікою і за сприйняттям життя. Друга - більш потужна - присвячена періоду російської пагресії в Україні. Тут переважають портрети. Від Президента України, головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного, Британського премєра Бориса Джонсона, Президента США Байдена, наших сучасників, учасників АТО/ООС. Таким чином на пензлі художника завмирає час.
Щирі слова вітань і підтримки Володимиру Пашкевичу висловив начальник Управління культури та мистеуцтв Юрій Литовченко, численні гості - голова Полтавської обласної організації Національної спілки художників України Юрій Самойленко, з Миргорода Анатолій Шкурко, інші.
Володимир Пашкевич подарував для музею кілька полотен - це портрети художників Миколи Соколана, Василя Лапушкіна, Серафима Чаркіна з другом Валерієм Рябцевим, та інших.
Музичний супровід забезпечувала викладач музики по класу фортепіано Лубенської мистецької школи Олена Гордієнко.