Подати оголошення

ФІЛЬМ, ЩО НЕ ЛИШАЄ БАЙДУЖИМ

ФІЛЬМ, ЩО НЕ ЛИШАЄ БАЙДУЖИМ

13 квітня зал "Кіномакс" в Лубнах став місцем прем'єри фільму Антоніо Лукіча "Люксембург. Люксембург", який знімався нашому місті.
Це досить сумна комедія, бо показує, якими ми є, українці. Трохи наівними, трохи простакуватими, де в чому романтичними, а загалом в більшості неотесаними в прямому розумінні цього слова. А ще бездуховними людьми, які далі власної тарілки, власних проблем не можуть бачити нічогісінько. У кожного, як то кажуть, своя правда. Молодь сміялася. Бо герої стрічки аж занадто впізнавані. Тож сміялися над собою. Але такі вже ми є. І це добре показано у фільмі. Шкода тільки, що Лубни стали узагальненим образом того безнадійного становища, що панує в українській провінції. Тож Лубни від конкретного міста на мапі Украіни цілком можуть стати після фільму "Люксембург. Люксембург" узагальненою назвою міста-діри, де пропадають найщиріші пориви. В картині немає жодного позитивного героя. Навіть найпозитивніший за сюжетом проявляє себе врешті-решт не з кращого боку. Це сумно.
Загалом же стрічку псує ненормативна лексика, що використовується в окремих епізодах, які загалом виписані дуже вдало з психологічного боку. Яскраво показані сімейні стосунки молодого подружжя, матері з синами, родинні взаємини в нерівному шлюбі.
Загалом же фільм треба дивитися, щоб скласти про нього власне враження. І така можливість у лубенців буде протягом найближчих днів.
Режисеру Антоніо Лукічу дякували численні щасливчики, хто зміг потрапити на перший сеанс, поспілкуватися після нього з героями та режисером, взяти автографи.
Для місцевих мешканців стрічка цікава тим, що у ній є багато впізнаваних місць, де відбуваються дії. І ще те, якими не маємо бути. Тож час виправлятися, панове!!! Бо ми не варті того, як про нас думають з боку.

Зверніть увагу!

Лубенський інкубатор

Приймає замовлення.

Тел. 095-530-89-20

Передплата! З Лубенщиною у 2026 рік! Календар в подарунок!

Є речі, що приносять у дім тепло, затишок і відчуття рідного. Це наші близькі, наша оселя і наша газета - інформація рідного краю. Зроби собі цю маленьку приємність: передплати «Лубенщину» на 2026 рік і залишайся в колі найважливіших новин та людей.

Передплатна ціна на газету «Лубенщина» на 2026 рік:

Куплю землю! (17102025)

Пай!

Довідки за телефоном!

ОБЕЛІСК: пам'ятники з граніту!

Відточена майстерність і найякісніший граніт!

Ми створюємо пам’ятники, які служитимуть десятиліттями. Кожен виріб виготовляємо з турботою та увагою до деталей, від проєкту до встановлення.

Оптика в місті Лубни

– перевірка зору – БЕЗКОШТОВНО;

– великій вибір оправ, готових окулярів та аксесуарів;

– контактні лінзи та розчини.

Тел. 095-062-23-28

Куплю пай!

По всіх питаннях звертайтеся в особисті повідомлення або телефонуйте.

 Індивідуальний підхід до кожної земельної ділянки.

Кукурудза посівна

Ціна за посівну одиницю

900 грн.

 Сорт "Хотин"

Тел. 0506379552

Потрібна реклама, оголошення чи привітання? Звертайтесь!

gazeta 03062020Приватні оголошення, оголошення рекламного характеру, привітання та інші матеріали надсилайте

Контакти

  • Адреса редакції: 37500, м. Лубни, проспект Володимирський, 43 (вхід з двору), 2-й поверх.
  • Телефон: +38(05361)61651
  • Телефон: +38(05361)74556
  • E-Mail: Lubenschina@ukr.net

Телефони

  • Директор підприємства (редактор) (05361) 7-45-56
  • Головний бухгалтер (менеджер з реклами) (05361) 6-16-51

Інформація

  • - Директор підприємства (редактор): Олександр Міщенко
  • - Індекси 61247. 61501. 61502

Угода

  • - За точність викладених фактів відповідальність несе автор
  • - За зміст та достовірність інформації у рекламі відповідальність несе рекламодавець
  • - Редакція не завжди поділяє позицію авторів публікацій
  • - Редакція залишає за собою право скорочувати матеріали
  • - При використанні, або копіюванні матеріалів з сайту, посилання на сайт газети "Лубенщина" - обов'язкове!