Завідувачка книгозбірні школи №7 Л.В.Александрова влаштувала для школярів зустріч з поетесою, прозаїком, членом Національної спілки журналістів України та Полтавської спілки літераторів, авторкою дитячої збірки віршів та прози «Дитинства пора веселкова» Ніною Шерстюк.
У доробку авторки також книги "Із вірою, надією, любовю..." та "Калинове гроно". Діти аж світилися від щастя познайомитися зі справжньою письменницею. Також книгозбірня поповнилась книгами, подарованими авторкою.
ЗОШ №7