15 березня у м.Гребінка відбувся чемпіонат з настільного тенісу серед представників Нацполіції, ДСНС та ГФ "Капеланський патруль" Полтавської області під гаслом "Перемога в єдності ".
Організаторами заходу виступили Капеланський Патруль / Patrol Chaplain .
Активну участь і підтримку в організації турніру надала Оксана Чумарна та її юні вихованці-тенісисти, а також директор спорткомплексу м.Гребінка Ю. П. Копилов.
Переможцями чемпіонату стали:
І місце - Павло Журавель
( РУ ДСНС Лубни),
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t94/1/16/1f947.png)
ІІ місце - Сергій Меметов
( РУ ДСНС Лубни),
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f948.png)
ІІІ місце - Вікторія Рекман
( учасниця від капеланів).
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t96/1/16/1f949.png)
![kapelan 16032023](/images/2023/3/kapelan_16032023.jpg)
Юлія НАЗАРЕЦЬ