Вихідні видалися насиченими на спортивні події. 26 лютого у Пирятині відбувся щорічний волейбольний турнір пам'яті Михайла Роздабари. Участь у турнірі взяли 4 команди: з Гребінки, Лубен та дві з Пирятина.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbe/1/16/1f3c6.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f948.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t96/1/16/1f949.png)
Привітали учасників турніру голова МО ВФСТ «Колос» Сергій Плетінь і головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Наталія Охріменко. Подякували спортсменам за активну життєву позицію, популяризацію здорового способу життя та вручили грамоти і кубки.
САЙТ ПИРЯТИНСЬКА ГРОМАДА