З метою виявлення та підтримки талановитих дітей, сприяння розвитку української мови та творчої самореалізації обдарованих дітей відбувся І (відбірковий) етап Конкурсу дитячої казки за темою "Реальні мрії".
За висновками членів журі статус гран-прі здобула у молодшій віковій групі (10-12 років) Сакас Катрін (учениця 6-А класу) та її керівник Перекупко Юлія Володимирівна. Робота направлена для участі у обласному етапі конкурсу, який відбудеться 23 лютого 2023р. у Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді.
зош №10