ТАРИФ НА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ У ЛУБНАХ ЗБІЛЬШИВСЯ

ТАРИФ НА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ У ЛУБНАХ ЗБІЛЬШИВСЯ

На перше засідання виконкому у 2023 році було винесено понад три десятки питань. Перед початком засідання міський голова оголосив хвилину мовчання по загиблих воїнах з м.Лубни.

Відтак першим питанням, яке розглянули було провиділення коштів з резервного фонду бюджету Лубенської міської територіальної громади, з якогодоповідала начальник фінансового управління Тамара Романенко.

Про затвердження розрахунку витрат на платні послуги з харчування учнів закладів загальної середньої освіти доповідав начальник управління освіти Мирослав Костенко.

А ось натупне питання про встановлення тарифвів на послуги з перевезення пасажирів та багажу на міських автобусних маршрутахзагального користування по м.Лубни було досить акртуальним. доповідач завідувач сектору з питань пасажирських перевезень відділу економічного рощвитку і торгівлі виконавчого комітету Віктор Клиша детально повідомив про обставини підготовки проєкту рішення. А це і значне здорожчання паливно-мастильних матеріалів, зростання розміру мінімальної заробітної плати, зниження пасажиропотоку і т.д.  А тому на пропозицію перевізників встановити ціну на перевезення пасажирів у розмірі 14-00 грн, шляхом переговорів міська рада заппропонувала погоджений тариф у розмірі 12-00 грн. Головна причина такого непопулярного кроку, як повідомив перший заступник міського голови Олег Соболєв, полягає в тому, що серед названих причин є ті, які не залежать від перевізників, а це здорожчання як паливно-мастильних матеріалів, так і запчатин, підвищення розміру мінімальної зарплати і т.д. Сьогодні не йдеться про розвиток галузі перевезення, а йде мова про її функціонування. На запитання міського голови Олександра Грицаєнка до начальника управління соціального захисту населення Віктора Щербака, чи вплине такий крок на соціально незахищені верстви населення, той відповів, що ні. Оскільки кількість поїздок за карткою лубенця буде збережена. Це лише вплине за його словами,  на зростання розміру відшкодувань з бюджету Лубенської громади. Втім результат голосування (16 - за) був негативний. Для ухвалення рішення не вистачило одного голосу. Втім члени виконкому повернулися до повторного розгляду питання та голосування. З другого разу необхідна кількість голосів була набрана. І з 1 лютого тариф на перевезення пасажирів та вантажу в м.Лубни становитиме 12 грн за поїздку.

Подальшими рішеннями члени виконкому затвердили ліміт водопостачання  промисловим підприємствам та організаціям, установам, фізичним особам-підприємцям та населенню м.Лубни на 2023 рік, визнали таким, що втратило чинність рішення виконкому від 30.012022 року №20 "Про затвердження правил утримання собак, котів та диких тварин у м.Лубни", затвердили перелік обєктів та видів робіт для відбування покарання у виді громадських та суспільно-корисних робіт. Також члени виконкому подовжили дію карантину тна території Лубенської територіальної громади.

 

Календар свят

Березень, 2024
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678
Міжнародний жіночий день.
9
День народження Тараса Шевченка.
10
Іменини Ніки.
Галини.
11121314
Іменини Венедикта.
15
Всесвітній день сну.
1617
неділя Прощення.
1819
Іменини Дарії
20
Весняне рівнодення.
21222324
25
Благовіщення.
День СБУ.
26
День Національної гвардії України.
2728293031
Пасха (римо-католики).

Онлайн-передплата

Лубенщина онлайн-передплата

Реклама

Замовити рекламу

Як стати журналістом

Привітання в газеті

Видавництво Лубни

Погода

Погода

Курс валют

Контакти

 • Адреса редакції: 37500, м. Лубни, проспект Володимирський, 43 (вхід з двору), 2-й поверх.
 • Телефон: +38(05361)61651
 • Телефон: +38(05361)74556
 • E-Mail: Lubenschina@ukr.net

Телефони

 • Директор підприємства (редактор) (05361) 7-45-56
 • Головний бухгалтер (менеджер з реклами) (05361) 6-16-51

Інформація

 • - Директор підприємства (редактор): Олександр Міщенко
 • - Індекси 61247. 61501. 61502
 • - Свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації ПЛ 1240-497ПР

Угода

 • - За точність викладених фактів відповідальність несе автор
 • - За зміст та достовірність інформації у рекламі відповідальність несе рекламодавець
 • - Редакція не завжди поділяє позицію авторів публікацій
 • - Редакція залишає за собою право скорочувати матеріали
 • - При використанні, або копіюванні матеріалів з сайту, посилання на сайт газети "Лубенщина" - обов'язкове!