НАГОРОДЖЕНІ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ

НАГОРОДЖЕНІ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ

Напередодні Нового року за старим стилем Президент України Володимир Зеленський  Указами №16/2022 від 13 січня 2023 року№17/2022 від 13 січня 2023 року№20/2022 від 13 січня 2023 року№21/2022 від 13 січня 2023 року та №22/2022 від 13 січня 2023 року відзначив державними нагородами 421 Захисника України, з них посмертно — 69.

За особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі постановляю:

Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІ ступеня

БІЛЬШЕВИЧА Дмитра Вячеславовича — майора

СТЕЛЬМАХА Ігоря Петровича — капітана

ФЕДОРОВА Максима Сергійовича — підполковника

Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня

ГОРОДИСЬКОГО Романа Богдановича — підполковника

ГУЛЬТАЯ Михайла Михайловича — майора

ГУПАЛА Олега Володимировича — майора

ДИДУ Руслана Володимировича — підполковника

ІЗОВІТА Павла Олеговича — полковника

КІШКУНА Миколу Олександровича — капітана

КНИША Івана Романовича — капітана

НЕКРАСОВА Віталія Олексійовича — капітана

СТУПНИЦЬКОГО Ігоря Васильовича — контр-адмірала

ТАРАНА Леоніда Миколайовича (посмертно) — молодшого лейтенанта

Нагородити орденом “За мужність” ІІІ ступеня

АНДРОСОВА Ігоря Павловича (посмертно) — сержанта

АНОХІНА Владислава Івановича (посмертно) — старшого сержанта

ВАСЯКІНА Ігоря Анатолійовича (посмертно) — солдата

ГАЛЛІ Бенджаміна Джорджа (посмертно) — солдата

ЄВПАКА Сергія Володимировича (посмертно) — солдата

ЄВЧУНА Володимира Степановича — солдата

КИСЛЯКА Андрія Анатолійовича (посмертно) — старшого солдата

КОВАЛІВА Володимира Івановича (посмертно) — молодшого сержанта

КРАВЧЕНКА Миколу Васильовича — молодшого сержанта

ЛЕБЕДЮКА Віталія Миколайовича (посмертно) — молодшого сержанта

ЛЕВЧЕНКА Сергія Олександровича (посмертно) — старшого солдата

ЛУЗАНА Олександра Володимировича (посмертно) — солдата

МАКЕЄВА Андрія Юрійовича (посмертно) — солдата

СКАЛІВЕНКА Владислава Віталійовича — солдата

СНЄГУРА Костянтина Володимировича (посмертно) — солдата

СТЕПАНЕНКА Михайла Володимировича (посмертно) — солдата

СТЕПАНЮКА Дмитра Володимировича (посмертно) — старшого солдата

ШВЕЄВА Григорія Вікторовича (посмертно) — солдата

Нагородити орденом Данила Галицького

БОВКУНА Богдана Миколайовича — капітана

ГРОСЯ Олексія Олеговича — старшого лейтенанта

КАНЮКА Дмитра Івановича — капітана

КУШНІРУКА Олександра Вікторовича — старшого лейтенанта

СЕРГІЄНКА Руслана Олександровича — полковника

УСТЯНІВСЬКОГО Юрія Володимировича — капітана

Нагородити медаллю “Захиснику Вітчизни”

ВЛАСОВА Владислава Якубовича — солдата

ГАНАЧІВСЬКОГО Олега Олеговича — солдата

ГЕРМАНА Олега Володимировича — солдата

ГОРОДИЦЬКОГО Андрія Сильвестровича — сержанта

ДОСКОЧА Юрія Володимировича — штаб-сержанта

ДУДИЧА Михайла Васильовича — старшого сержанта

ЖИТЛА Андрія Валерійовича — солдата

ЗЕМСЬКОГО Андрія Сергійовича — старшого солдата

ІЛЬКІВА Дмитра Володимировича — старшого лейтенанта

КАМІНЕЦЬКОГО Павла Сергійовича — солдата

КОЛЯСКА Олега Миколайовича — солдата

МАЗУРА Дмитра Володимировича — штаб-сержанта

МЕЛЬНИЧУКА Ігоря Миколайовича — солдата

НОВИЦЬКОГО Ігоря Олександровича — старшого солдата

ПАВЛИКА Ігоря Васильовича — штаб-сержанта

ПОЛЬОВОГО Давида Володимировича — солдата

РУДАКЕВИЧА Ростислава Васильовича — капітана

РУКЛЯНСЬКОГО Олександра Олександровича — старшого лейтенанта

СКЛІФОСА Сергія Михайловича — солдата

СЛУТЯКА Івана Михайловича — солдата

ТУРЧИНА Максима Руслановича — солдата

ЧАЙКУ Олександра Геннадійовича — солдата.

* * *

За особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі постановляю:

Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня

ЄРШОВА Романа Юрійовича — полковника

КЛИМЕНКА Володимира Олександровича — майора

КОЧЕРВЕЯ Євгена Валерійовича — капітана

КУПЧУКА Олександра Івановича — полковника

ПАЛІСУ Павла Сергійовича — полковника

САПОЖНІКА Миколу Вікторовича (посмертно) — старшого лейтенанта

СТЕПЧУКА Василя Миколайовича — майора

Нагородити орденом “За мужність” ІІ ступеня

ТКАЧУКА Олега Романовича — капітана

Нагородити орденом “За мужність” ІІІ ступеня

БОНДАРЯ Костянтина Володимировича (посмертно) — старшого сержанта

БОРДУНА Любомира Бориславовича (посмертно) — солдата

БУКЕВИЧА Ігоря Івановича (посмертно) — старшого лейтенанта

БУРДЕЙНОГО Івана Федоровича (посмертно) — старшого солдата

БУРЧЕНКА Євгенія Сергійовича — капітана

ВАСИЛЮКА Олексія Ігоровича — майора

ГАВРАНА Богдана Петровича — лейтенанта

ГУЗЄВА Олександра Олександровича — підполковника

ГУПАЛЮКА Ігоря Андрійовича — лейтенанта

ДОВГОПОЛОГО Андрія Олександровича — майора

КАЛКУТІНА Андрія Олександровича — старшого солдата

КІОСЕ Михайла Анатолійовича (посмертно) — солдата

КІТА Максима Вадимовича (посмертно) — солдата

КОЛОДЯЖНОГО Олега Сергійовича (посмертно) — солдата

КОЛЯСА Сергія Миколайовича — солдата

КОТЛЯРА Леоніда Олександровича (посмертно) — солдата

КУПЧАКА Миколу Петровича — головного сержанта

МАЙСТРУКА Василя Васильовича (посмертно) — старшого солдата

МАЛЮТІНА Євгена Валентиновича — підполковника

МАР’ЄНКА Марка Олексійовича (посмертно) — солдата

МІЩЕНКА Євгенія Юрійовича — капітана

НЕЧИТАЙЛА Миколу Анатолійовича — молодшого сержанта

НІКОЛЕНКА Володимира Миколайовича (посмертно) — матроса

НОВОХАЦЬКОГО Валерія Васильовича (посмертно) — сержанта

ОЛЕКСЮКА Леоніда Анатолійовича (посмертно) — солдата

ОСТРОВСЬКОГО Валентина Миколайовича (посмертно) — старшого матроса

ПАВЛЕНКА Володимира Васильовича (посмертно) — старшого солдата

ПАВЛЮКА Ігоря Геннадійовича — старшого сержанта

ПІДДУБНОГО Анатолія Михайловича (посмертно) — штаб-сержанта

РИСАЯ Сергія Сергійовича (посмертно) — молодшого сержанта

РОТАЧА Олексія Сергійовича (посмертно) — солдата

РУЧКУ Павла Івановича (посмертно) — солдата

САМКОВА Віталія Андрійовича — капітан-лейтенанта

СИРОВА Володимира Олександровича (посмертно) — старшину

СИЩУКА Сергія Юрійовича (посмертно) — солдата

СОБЧУКА Валентина Володимировича (посмертно) — старшого сержанта

СТЕЛЬМАХА Павла Богдановича — лейтенанта

ТАНЦЮРУ Іллю Сергійовича (посмертно) — матроса

ТЕРЕПУ Тараса Григоровича (посмертно) — солдата

ТОКАРЕВА Максима Павловича (посмертно) — молодшого сержанта

ТРОМСУ Богдана Вадимовича (посмертно) — старшого солдата

УГРІНЧУКА Олексія Ігоровича — солдата

УТКІНА Михайла В’ячеславовича (посмертно) — сержанта

ФАНТУ Артема Валерійовича (посмертно) — солдата

ФЕДАНА Володимира Вікторовича (посмертно) — солдата

ФЕДАНА Сергія Вікторовича — старшого солдата

ФЕСЕНКА Андрія Валерійовича (посмертно) — молодшого сержанта

ХУДЯКОВА Миколу Івановича — полковника

ЧЕРКАСОВА Сергія Анатолійовича — головного сержанта

ЧЕРНЕНКА Дмитра Віталійовича (посмертно) — старшого солдата

ЧИЖУКА Олексія Миколайовича (посмертно) — сержанта

ШЕВНЮ Романа Максимовича — молодшого сержанта

ШЕВЧЕНКА Максима Михайловича (посмертно) — молодшого сержанта

ШЕВЧУКА Сергія Анатолійовича (посмертно) — головного сержанта

ШИМОНЧИКА Івана Івановича — молодшого сержанта

ШОЛУДЬКА Володимира Васильовича (посмертно) — солдата

ЯНКОВЦЯ Дениса Олеговича (посмертно) — головного сержанта

ЯСТРЕМСЬКОГО Олександра Орестовича — старшого сержанта

Нагородити орденом Данила Галицького

АНТОНЕНКА Сергія Ігоровича — полковника

Нагородити медаллю “За військову службу Україні”

БІДУ Ігоря Ігоровича — старшого солдата

БУДЖЕРАКА Олексія Володимировича — старшого лейтенанта

ДУДАРЯ Володимира Віталійовича — головного сержанта

КОВАЛЬЧУКА Олександра Степановича — солдата

МИХАЙЛОВСЬКОГО Едуарда Болеславовича — майстер-сержанта

НАГОРНЯКА Василя Дмитровича — старшого солдата

НОВАКІВСЬКУ Катерину Павлівну — лейтенанта

ПОНОМАРЕНКА Сергія Миколайовича — полковника

РУДИЧЕНКА Григорія Івановича — солдата

СПЕШИЛОВА Сергія Володимировича — підполковника

ТИМОНЬКА Володимира Михайловича — старшого солдата

ТУТЕЦЬКОГО Василя Ігоровича — молодшого сержанта

ФЕДОРКА Тараса Богдановича — старшого сержанта

ФУРИКА Максима Романовича — молодшого сержанта

ХВОСТОВЦЯ Олександра Володимировича — молодшого сержанта

ЦИГАНКОВА Павла Михайловича — капітана

ШЕРШНЯ Валентина Івановича — старшого солдата

Нагородити медаллю “Захиснику Вітчизни”

ДУДУСЯ Сергія Олександровича — матроса

САЖНЄВА Валерія Васильовича — старшину 2 статті.

* * *

За особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі постановляю:

Нагородити орденом “За мужність” ІІІ ступеня

ГРОЩЕНКА Олександра Сергійовича (посмертно) — солдата

ЛЕВЧЕНКА Валентина Віталійовича (посмертно) — солдата

ОЛІЙНИКА Ярослава Олексійовича (посмертно) — солдата

ПРИМАЧЕНКА Володимира Васильовича (посмертно) — сержанта

СЕРБУКА Максима Григоровича (посмертно) — капітана

Нагородити медаллю “За військову службу Україні”

БІЛОУСА Миколу Григоровича (посмертно) — солдата

БОЛЕБРУХА Андрія Сергійовича — старшого лейтенанта

БОРДОВИЧА Олександра Петровича — молодшого сержанта

БУТКА Михайла Анатолійовича — лейтенанта

ВИСОЦЬКОГО Максима Миколайовича — молодшого лейтенанта

ГУДЗЯ Геннадія Анатолійовича — старшого сержанта

ГУЛЕЙЧУКА Андрія Зіновійовича — сержанта

ЄРЕМУ Андрія Володимировича — капітана

ЖИГУНА Олександра Васильовича — молодшого лейтенанта

ЖУЙКОВА Володимира Петровича (посмертно) — молодшого сержанта

КАЛІХМАНА Володимира Яковича (посмертно) — майстер-сержанта

КАПЛІЄНКА Володимира Володимировича — молодшого лейтенанта

КЛИМЕНКА Віктора Миколайовича — штаб-сержанта

КОЗЛОВА Вячеслава Юрійовича — молодшого сержанта

КОЛІСНІЧЕНКА Максима Григоровича — лейтенанта

КРУТЯ Володимира Валентиновича — лейтенанта

КУЛАЧЕВИЧА Артема Васильовича — молодшого сержанта

ЛОПУХОВА Олега Валентиновича (посмертно) — молодшого сержанта

НОСІКОВА Дениса Миколайовича — капітана

ОНІЩЕНКА Валерія Миколайовича (посмертно) — штаб-сержанта

ПАНЧИШИНА Михайла Михайловича — сержанта

ПЕТРЕНКА Андрія Олександровича (посмертно) — солдата

ПІДЧІБІЯ Ігоря Вадимовича — солдата

ПІНЬКОВСЬКОГО Юрія Вікторовича — старшого лейтенанта

ПОЛЯНСЬКОГО Олександра Сергійовича — головного сержанта

ПРИХОДЬКА Володимира Володимировича — молодшого сержанта

РАДЧЕНКА Валентина Вікторовича — молодшого сержанта

РЕБРИКОВА Олександра Миколайовича — молодшого сержанта

РОЗМАЇТОГО Леоніда Анатолійовича — молодшого сержанта

СКОБЄЛЄВА Олексія Миколайовича — солдата

СМІРНОВА Сергія Миколайовича — молодшого сержанта

СОРОЧИНСЬКОГО Євгена Васильовича — молодшого сержанта

ТИРОВА Єгора Сергійовича — молодшого сержанта

ТРОЄЦЬКОГО Дмитра Танасійовича — солдата

ФІЩЕНКА Івана Дмитровича — молодшого сержанта

ХРОПКА Володимира Олександровича — солдата

ЦУКРЕНКА Павла Дмитровича — молодшого сержанта

ШЕВЧЕНКА Костянтина Володимировича — молодшого сержанта

ШКОЛЬНОГО Владислава Валентиновича — сержанта

ШНАЙДЕРА Андрія Володимировича — сержанта

ШУТАКА Михайла Івановича — солдата

Нагородити медаллю “Захиснику Вітчизни”

БАРИЛА Ігоря Петровича — молодшого сержанта

БІЛЕНКА В’ячеслава Георгійовича — молодшого сержанта

БОЙКА Валентина Миколайовича — штаб-сержанта

БОЧКОВА Олексія Геннадійовича — солдата

ВЕГЕРУ Юрія Юрійовича — молодшого сержанта

ВЕРЕЩАКА Олександра Вадимовича — старшого солдата

ВОЛОШИНА Володимира Олексійовича — солдата

ГАЙДАЙЧУКА Адама Вікторовича — солдата

ГАПІЯ Андрія Анатолійовича — солдата

ГЕРГІЄВА Володимира Володимировича — лейтенанта

ГОРБАТКА Олександра Олександровича — солдата

ДИЧА Валерія Вікторовича — солдата

ЖЕЛЄЗНЯКА Валентина Васильовича — солдата

ЖИГАЙЛА Євгена Олександровича — солдата

ЗЕНКОВА Іоана Юрійовича — солдата

ЗЄВАКОВА Івана Геннадійовича — солдата

ЗІМЕНКА Андрія Дмитровича — солдата

ІВАНЦОВА Володимира Михайловича — полковника

ІВАНЧЕНКА Валерія Володимировича — сержанта

ІЩЕНКА Валерія Борисовича — капітана

КВІТЧЕНКА Андрія Васильовича — солдата

КОВЧА Володимира Миколайовича — старшого солдата

КОЛОДІЯ Ярослава Віталійовича — солдата

КОПЧЕНКА Олексія Юрійовича — старшого солдата

КОРНІЄНКА Федора Ігоровича — лейтенанта

КОСТЕНЧУКА Олександра Ростиславовича — молодшого сержанта

КУДЛЯКА Ігоря Олександровича — солдата

КУДЛЯКА Олександра Миколайовича — старшого сержанта

КУТКОВСЬКОГО Юрія Миколайовича — старшого матроса

КУХАРЧУКА Володимира Анатолійовича — солдата

ЛИСКОВА Дениса Борисовича — солдата

МАКАРА Максима Мироновича — старшого солдата

МАЛАХОВА Сергія Михайловича — молодшого сержанта

МАРТИНЕНКА Сергія Петровича — солдата

МАРТИНЮКА Михайла Михайловича — солдата

МОЛІНСЬКОГО Владислава Ігоровича — молодшого лейтенанта

НЕСТЕРЕНКА Георгія Євгенійовича — головного сержанта

ОСТАПЕНКА Владислава Сергійовича — солдата

ПАВЛЮКА Олега Петровича — солдата

ПЕРЦЯ Юрія Васильовича — солдата

ПУГАСОВА Сергія Вікторовича — солдата

РОЄНКА Антона Володимировича — солдата

РОМАНОВСЬКОГО Ігоря Івановича — солдата

САРИ Івана Костянтиновича — старшого солдата

СИДОРЕНКА Володимира Вікторовича — солдата

СІЖУКА Петра Миколайовича — головного сержанта

СКАЛІВЕНКА Олександра Миколайовича — солдата

СТАРОКОЖКА Владислава Станіславовича — солдата

ТАЛАЛАЯ Олексія Володимировича — солдата

ТРЕМБОВЕЦЬКОГО Юрія Вікторовича — солдата

УКОЛОВА Дмитра Леонідовича — головного сержанта

ФЕДОРОВИЧА Юрія Мироновича — солдата

ФЕДОРЧУКА Богдана Вікторовича — солдата

ЧЕРНЮКА Олексія Михайловича — солдата

ЧЕРНЯВСЬКОГО Валентина Юрійовича — солдата

ШЕРЕКІНА Олександра Альбертовича — солдата

ЯРЕМЕНКА Анатолія Васильовича — солдата

ЯРИМБАША Антона Олександровича — молодшого сержанта

Нагородити медаллю “За врятоване життя”

БІТЮКОВА Гліба Володимировича — молодшого сержанта

ЄРМОЛЕНКА Павла Володимировича — солдата

ЄРМОЛЕНКО Тетяну Вадимівну — молодшого сержанта

ЗЕЛЕНЬКО Євгенію Олександрівну — солдата

ПЕРШИНУ Аріну Геннадіївну — лейтенанта медичної служби

ПІКУЛЬСЬКОГО Володимира Володимировича — головного сержанта

СТЕПАНОВУ Світлану Валеріївну — сержанта.

* * *

За особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі постановляю:

Нагородити орденом Богдана Хмельницького І ступеня

ЧЕРВОНЦЯ Костянтина Миколайовича — майора

Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІ ступеня

КОВАЛЕНКА Ігоря Борисовича — старшого лейтенанта

КУСЯКА Михайла Володимировича — майора

ЛАЗЕБНОГО Сергія Миколайовича — капітана

ЛЕХА Євгенія Вікторовича — капітана

ЛИТУСА Артема Васильовича — капітана

МАЖАНА Олександра Сергійовича — старшого лейтенанта

Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня

АПАНАСЬКА Дмитра Павловича — лейтенанта

БАШТОВОГО Андрія Васильовича — лейтенанта

БОЙКА Владислава Андрійовича — лейтенанта

ЗАЙКОВА Дениса Андрійовича — капітана

ЗУБИКА Максима-Романа Андрійовича — лейтенанта

КАЛИТЮКА Євгенія Володимировича — старшого лейтенанта

КОЗЛОВА Віталія Володимировича — майора

ЛИСЯКА Назара Ігоровича — сержанта

ПЛЕШАКОВА Володимира Юрійовича — капітана

ПРОКОПЧУКА Юрія Павловича — старшого лейтенанта

СЕРЕДУ Івана Григоровича — старшого лейтенанта

ШЕХОВА Юрія Васильовича — капітана

Нагородити орденом “За мужність” І ступеня

ЛІНІЙЧУКА Андрія Андрійовича — старшого сержанта

Нагородити орденом “За мужність” ІІ ступеня

БОРДЮГА Олександра Васильовича — підполковника

ДАЦЕНКА Олександра Миколайовича — молодшого сержанта

КОЗАЧУКА Валентина Олександровича — солдата

КОЗЛОВЦЯ Дмитра Петровича — молодшого сержанта

МОСКОВКІНА Олександра Юрійовича — молодшого сержанта

ТЕСЛЕНКА Ростислава Феліксовича — молодшого сержанта

Нагородити орденом “За мужність” ІІІ ступеня

АНТОНОВА Олександра Сергійовича — молодшого сержанта

БРЕСЛАВЦЯ Андрія Володимировича (посмертно) — молодшого сержанта

БУНІНА Андрія Михайловича — старшого солдата

ВАЩЕНКА Олександра Анатолійовича — старшого солдата

ВОЙТКЕВИЧА Анатолія Юрійовича — сержанта

ГЕОРГІЄВА Андрія Івановича — майстер-сержанта

ГЛАДКОГО В’ячеслава Андрійовича — молодшого сержанта

ГУМЕНЮКА Ігоря Олександровича — солдата

ДАВИДЕНКА Євгенія Олеговича — старшого солдата

ДИМАРЧУКА Руслана Сергійовича — старшого лейтенанта

ЄСЬКОВА Віталія Вікторовича — молодшого сержанта

ІСКРИЦЬКОГО Павла Петровича — солдата

КАРПОВЦЯ Андрія Миколайовича — солдата

КОВАЛЬЧУКА Ярослава В’ячеславовича — молодшого сержанта

КОВНАЦЬКОГО Олександра Людвіговича — старшого сержанта

КОВПАКА Андрія Андрійовича — солдата

КОДЕНКОВА Андрія Миколайовича — старшого сержанта

КОТКОВА Віталія Володимировича (посмертно) — старшого сержанта

КРАСНОВА Станіслава Олександровича — солдата

КРИКУНА Олексія Ігоровича (посмертно) — молодшого сержанта

КРЯЧЕКА Павла Володимировича — солдата

КУНЦЯ Юрія Сергійовича — молодшого сержанта

КУРИЛЕНКА Сергія Андрійовича — старшого солдата

ЛЕУСА Дмитра Миколайовича — старшого сержанта

ЛІТАВОГО Володимира Петровича (посмертно) — головного сержанта

ЛОМОНОСА Максима Юрійовича — солдата

ЛОТОЦЬКОГО Валерія Миколайовича — старшого солдата

МАТОРУ Андрія Олександровича — старшого солдата

МИКИТЮКА Максима Юрійовича — старшого сержанта

НОСАЧА Андрія Віталійовича — молодшого сержанта

ОГОРОДНИКА Михайла Ігоровича — солдата

ОЛІЙНИКА Валерія Валерійовича — старшого сержанта

РОТАРА Максима Андрійовича — молодшого сержанта

СОМИКА Дмитра Олександровича — молодшого сержанта

СОХАЦЬКОГО Валентина Анатолійовича — солдата

СТРАШКА Артема Юрійовича — головного сержанта

СУНКА Олександра Юрійовича — солдата

ЦЕХМЕЙСТРУКА Романа Володимировича — молодшого сержанта

ЧЕРНОВА Олександра Ігоровича — солдата

ШЕМЕТУ Сергія Васильовича — молодшого сержанта

ЯКИМИШИНА Петра Дмитровича — молодшого сержанта

ЯРОВОГО Романа Олександровича — старшого солдата

Нагородити орденом Данила Галицького

АСТАХОВА Сергія Віталійовича — капітана

КОЛОМІЙЦЯ Дмитра Ігоровича — майора

ЛАНДАРЯ Романа Володимировича — старшого лейтенанта

СЕКРЕТА Ярослава Володимировича — капітана

ХОХОДУ Олексія Петровича — старшого лейтенанта

Нагородити медаллю “За військову службу Україні”

АНТОНЧЕНКА Богдана Анатолійовича — молодшого сержанта

БОЖКА Євгена Івановича — молодшого лейтенанта

ВЕРБЕЛЬЧУКА Ростислава Ігоровича — старшого солдата

ГАЛІЦИНА Миколу Володимировича — старшого солдата

ЄФІМЕНКА Максима Юрійовича — старшого солдата

ЗАНЄВСЬКОГО Максима Олександровича — солдата

КАПЛАНА Павла Олексійовича — солдата

КОНОНОВА Антона Сергійовича — старшого солдата

КРАВЕЦЬКОГО Павла Сергійовича — старшого солдата

КУПРІЯНОВА Олександра Олександровича — солдата

КУТАЛА Олександра Васильовича — старшого солдата

МЕЛЬНИКА Юрія Володимировича — штаб-сержанта

НЕЯЗОВА Вадима Валерійовича — молодшого сержанта

ТКАЧЕНКА Сергія Миколайовича — солдата

ЦЯЦЬКА Сергія Сергійовича — молодшого сержанта

Нагородити медаллю “Захиснику Вітчизни”

БАЖАКА Миколу Георгійовича — старшого солдата

ДУБРОВА Олександра Олександровича — молодшого сержанта

ЗЕЛЕНІНА Олександра Володимировича — молодшого сержанта

ЛИСЕНКА Ростислава Олександровича — молодшого сержанта

МАКСИМОВА Володимира Івановича — старшого солдата

МАТЮХІНА Дмитра Вікторовича — молодшого сержанта

РЕМІНСЬКОГО Сергія Сергійовича — солдата

СІМОНОВА Євгена Федоровича — старшого солдата

СЛЕСАРЕНКА Миколу Івановича — молодшого сержанта

ФЕДОРУКА Дмитра Сергійовича — солдата

ФРАНКА Олексія Олеговича — молодшого сержанта

ХОДУНЬКОВА Дмитра Миколайовича — сержанта

ЧЕПКОГО Володимира Васильовича — старшого сержанта

ШЕВЧЕНКА Ігоря Миколайовича — старшого солдата

ШЛЯПІНА Валерія Віталійовича — молодшого сержанта

ШРАМКА Мирослава Михайловича — солдата

Нагородити медаллю “За врятоване життя”

КУРГАНІКА Сергія Михайловича — молодшого сержанта

КУЧИНСЬКОГО Дмитра Станіславовича — солдата.

* * *

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі постановляю:

Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІ ступеня

КРИВОНОЖКА Анатолія Миколайовича — генерал-лейтенанта

Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня

СУШКОВА Олексія Івановича — підполковника

Нагородити орденом “За мужність” І ступеня

КОВГАНА Євгена Вікторовича — майора

КОРОСТІЛЕНКА Андрія Віталійовича — майора

Нагородити орденом “За мужність” ІІ ступеня

ВОВКА Олександра Леонідовича — майора

СІЛЯВУ Сергія Олександровича — майора

Нагородити орденом “За мужність” ІІІ ступеня

АФАНАСЬЄВА Сергія Геннадійовича — підполковника

КОЧМАРА Ігоря Анатолійовича — солдата

КРАСНІКОВА Романа Леонідовича — солдата

ЛАКЕЯ Дмитра Миколайовича — капітана

ЛІСОВОГО Олексія Олександровича — сержанта

ЛОСКУТОВА Сергія Володимировича — молодшого сержанта

ПОНОМАРЬОВА Романа Віталійовича — солдата

СИЗОНЕНКА Дениса Валерійовича — старшого лейтенанта

ТИШКОВА Олега Васильовича (посмертно) — старшого сержанта

ТРЕМБОВЕЦЬКОГО Дмитра Володимировича — старшого солдата

ЧИГИРЯ Ігоря Володимировича — солдата

Нагородити орденом Данила Галицького

ЛАНОВЕНКА Максима Євгенійовича — полковника

Нагородити медаллю “За військову службу Україні”

АНІСІМОВА Ігоря Леонідовича — майора

БАРАНОВИЧА Юрія Павловича — майора

БЕРЛОГА Івана Михайловича — солдата

БОНДАРЕНКА Віталія Ігоровича — майора

БОРОДКІНУ Оксану Олександрівну — сержанта

БУТЕНКА Дмитра Івановича — підполковника

ВАСЮТУ Костянтина Станіславовича — полковника

ГРИНЧУКА Григорія Григоровича — головного сержанта

ДАВИДЕНКА Євгенія Вікторовича — капітана

ДАНІЛІНА Юрія Віталійовича — полковника

ЗОЦА Федора Федоровича — підполковника

КАБАНА Віталія Олександровича — капітана

КАРНАУХА Анатолія Вікторовича — солдата

КАЧАНОВСЬКОГО Дмитра Валентиновича — старшого солдата

КОЛОДІЯ Вадима Володимировича — солдата

КОСТОРНОВА Юрія Юрійовича — підполковника

КУШНІРУКА Віталія Андрійовича — солдата

ЛАТИША Олексія Сергійовича — майстер-сержанта

МОЦЕГЛОВА Віталія Володимировича — солдата

ОЧКУРЕНКА Олександра Вікторовича — підполковника

ПОДЛІСЕЦЬКОГО Валерія Віталійовича — капітана

РАЗУВАЄВА Олександра Сергійовича — полковника

СТАДНІКА Віталія Миколайовича — полковника

СУЛІМЧУКА Артура Леонідовича — старшого солдата

ТИХОНЕНКА Ігоря Вікторовича — підполковника

ХОХЛІЧА Олександра Володимировича — старшого сержанта

ШЕВЧЕНКА Олексія Олексійовича — майора

ЩУКІНУ Марину Анатоліївну — старшого солдата

Нагородити медаллю “Захиснику Вітчизни”

АФАНАСЕНКА Сергія Олександровича — солдата

БЕРЕСТОВОГО Андрія Андрійовича — майстер-сержанта

ДРОКІНУ Людмилу Віталіївну — старшого солдата

МАЄВСЬКОГО Сергія Юрійовича — майора

ПЕЛИХА Олександра Вікторовича — майора

ПИЛИПЮКА Юрія Олександровича — підполковника

САВЧЕНКА Олександра Олександровича — старшого лейтенанта

СИВОБОРОДЬКА Олександра Васильовича — старшого лейтенанта

ШАМАНСЬКОГО Данила Миколайовича — старшого солдата

ШТРАУСА Василя Васильовича — старшого сержанта

ШУРУПОВА Сергія Олександровича — капітана

Нагородити медаллю “За врятоване життя”

ПАСІЧНЮКА Олега Володимировича — майора

ПОПЛАВСЬКОГО Євгенія Володимировича — старшого лейтенанта медичної служби

СІРОХУ Олега Миколайовича — капітана

СМЕТАНУ Юрія Мирославовича — підполковника.

Календар свят

Травень, 2024
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1
Міжнародний день праці.
Іменини святкує Єремія.
2345
День Львова.
Пасха, Великдень, Воскресіння Христове (православні).
Іменини святкує Ірина.
6789
Літнього Миколая.
101112
День матері.
131415
Міжнародний день сім'ї.
День Європи в Україні.
16
День вишиванки.
171819
Трійця (римо-католики).
2021
Іменини Констанина і Олени.
22232425
День філолога.
26
2728293031  

Онлайн-передплата

Лубенщина онлайн-передплата

Реклама

Замовити рекламу

Як стати журналістом

Привітання в газеті

Видавництво Лубни

Погода

Погода

Курс валют

Контакти

  • Адреса редакції: 37500, м. Лубни, проспект Володимирський, 43 (вхід з двору), 2-й поверх.
  • Телефон: +38(05361)61651
  • Телефон: +38(05361)74556
  • E-Mail: Lubenschina@ukr.net

Телефони

  • Директор підприємства (редактор) (05361) 7-45-56
  • Головний бухгалтер (менеджер з реклами) (05361) 6-16-51

Інформація

  • - Директор підприємства (редактор): Олександр Міщенко
  • - Індекси 61247. 61501. 61502
  • - Свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації ПЛ 1240-497ПР

Угода

  • - За точність викладених фактів відповідальність несе автор
  • - За зміст та достовірність інформації у рекламі відповідальність несе рекламодавець
  • - Редакція не завжди поділяє позицію авторів публікацій
  • - Редакція залишає за собою право скорочувати матеріали
  • - При використанні, або копіюванні матеріалів з сайту, посилання на сайт газети "Лубенщина" - обов'язкове!