На жаль, мільйони українців зустріли Новий 2023 рік та Різдво Христове у статусі біженців. Але іноземці також дуже переймаються нашою бідою.
Волонтери по всьому світу надають цінну підтримку українській спільноті, із розумінням і співчуттям приймають українців у своїх країнах,
роблять все можливе для того, щоб ми і наші діти почувалися комфортно.
Тому родина Васильченків( Катерина та Олександр) і родина Литовків (Оксана, Дар'я і Маргарита) вирішили віддячити іноземним волонтерам за все те добро, яке вони безкорисливо роблять для українців , організували й провели концерт вдячності " З Україною в серці", ознайомивши їх з українською культурою .
Ми показали їм відеокліпи , в яких висвітлили неймовірну красу нашої величної країни до війни і сюжети руїн, які залишають після себе " асвабадітєлі". Ірландці були просто вражені красою нашої Батьківщини . Вони не стримували сліз під час виконання нами наших неймовірно гарних українських пісень. Після закінчення заходу ми пригостили їх вечерьою з українських страв, які приготували власними руками ( вареники з капустою і картоплею, печені пиріжки з капустою, яблуками ; налисники з сиром і з маком; голубці і звичайно ж, полтавські галушки.
Взагалі ірландці дуже консервативно відносяться до їжі, але наша кухня їх приємно вразила.
КАТЕРИНА ВАСИЛЬЧЕНКО, С.НОВООРХІВКА