ЛАУРЕАТІВ ПРЕМІЇ ІМ.В.СИМОНЕНКА ВИЗНАЧЕНО

ЛАУРЕАТІВ ПРЕМІЇ ІМ.В.СИМОНЕНКА ВИЗНАЧЕНО

28 грудня під головуванням голови Лубенської районної ради – голови журі Тетяни Качаненко відбулося засідання журі із присудження щорічної літературно-мистецької премії імені Василя Симоненка. Тетяна Петрівна повідомила, що згідно з внесеними до Положення змінами щорічна літературно-мистецька премія ім. В.Симоненка присуджується в трьох номінаціях «Література» (надійшло 3 подання), «Мистецтво» (надійшло 2 подання) та «Журналістика і публіцистика» (надійшло 2 подання).

Представлення номінантів на здобуття премії робив редактор газети «Лубенщина» Олександр Міщенко та поданих від міськрайонної організації ВГО «Просвіта» ім. Т.Г.Шевченка -  голова організації Олександр Печора.

У номінації «Література» журі розглянули подані доробки: книги Михайла Плосковітова «Квіти моєї сили», Олега Бородая «Релаксація душі» та вірші і образки Олени Присяжної (м.Вінниця). Журі, зважаючи на важливість тематики та художню довершеність творів, одноголосно вирішило присудити премію імені Василя Симоненка в номінації «Література» Михайлу Плосковітову за книгу «Квіти моєї сили», Олегу Бородаю за книгу «Релаксація душі», розподіливши грошову винагороду між двома авторами.

У номінації «Мистецтво» подано два доробки фотознімки Ірини Литвиненко з серії «Небо Полтавщини» і «Квіти моєї землі» та творчість уродженця с.Березоточа – художника, бандуриста Івана Новобранця (м. Полтава). Зважаючи на вагомість доробку, уміщеного в каталозі робіт останнього, премію імені Василя Симоненка присуджено Івану Новобранцю.

У номінації «Журналістика і публіцистика» подано два доробки: книги Леоніда Шаблі «Вірні серцем Україні», «Обпалені вогнем» Донбасу» та «Скрижалі памяті» і подання на журналіста Вадима Кірпіченка, яке зняли з розгляду через ненадання  організацією, що подавала клопотання, доробку претендента на здобуття премії імені Василя Симоненка. Після тривалого обговорення Леонід Шабля визначений лауреатом премії ім. Василя Симоненка в номінації «Журналістика і публіцистика».

Урочистості з нагоди 88-річчя Василя Симоненка відбудуться 8 січня о 10.00 біля хати поета в с.Біївці Новооржицької громади. Заходи  з вручення Грамот та сертифікатів на отримання грошової винагороди  премії ім. В.Симоненка відбудуться того ж дня о 11.00 в музеї Василя Симоненка в Тарандинцівській школі.  

Олександр МІЩЕНКО

Знімок Лубенська районна рада

Календар свят

Червень, 2024
ПнВтСрЧтПтСбНд
     1
Міжнародний день захисту дітей.
2
3456
День журналіста.
789
Міжнародний день друзів.
10111213
Вознесіння Господнє.
14
Всесвітній день донора.
1516
1718
День батька.
192021
День літнього сонцестояння.
2223
Трійця, Зелені свята (православні).
24
Іменини Івана.
25262728
День Конституції України.
29
Іменини Петра і Павла.
30

Онлайн-передплата

Лубенщина онлайн-передплата

Реклама

Замовити рекламу

Як стати журналістом

Привітання в газеті

Видавництво Лубни

Погода

Погода

Курс валют

Контакти

 • Адреса редакції: 37500, м. Лубни, проспект Володимирський, 43 (вхід з двору), 2-й поверх.
 • Телефон: +38(05361)61651
 • Телефон: +38(05361)74556
 • E-Mail: Lubenschina@ukr.net

Телефони

 • Директор підприємства (редактор) (05361) 7-45-56
 • Головний бухгалтер (менеджер з реклами) (05361) 6-16-51

Інформація

 • - Директор підприємства (редактор): Олександр Міщенко
 • - Індекси 61247. 61501. 61502

Угода

 • - За точність викладених фактів відповідальність несе автор
 • - За зміст та достовірність інформації у рекламі відповідальність несе рекламодавець
 • - Редакція не завжди поділяє позицію авторів публікацій
 • - Редакція залишає за собою право скорочувати матеріали
 • - При використанні, або копіюванні матеріалів з сайту, посилання на сайт газети "Лубенщина" - обов'язкове!