у міській бібліотеці для дітей - свято

у міській бібліотеці для дітей - свято

    Зимова пора багата на веселі та яскраві свята  і  всі діти з нетерпінням чекають на них. День Святого Миколая, Новий рік, Різдво, Щедрий вечір та ще багато інших зимових свят несуть у наші оселі та серця добро і любов, злагоду і щирість радісних побажань. Ми любимо зиму за веселий характер,  за ігри, за очікування дива. 

    Вже стало доброю традицією в Лубенській міській бібліотеці для дітей щорічно, в останню неділю грудня,  проводити для маленьких користувачів книгозбірні  зимове свято.  Тож і цієї неділі читальний зал бібліотеки був заповнений  веселою та гамірною дітворою, що зібралася на бібліотечне свято «Розсипа Зима сніжинки зі святкової торбинки».

    Розпочала свято завідувач бібліотеки Людмила Шовкопляс, яка розповіла про підготовку до бібліотечного свята, про зимові традиції та щиро подякувала за допомогу у придбанні подарунків директора ГО «СЖТ «За майбутнє дітей України» Раїсу Кошель, депутата Полтавської обласної ради Наталію Сухонос, волонтерку Катерину Богинич.

  З теплими словами привітання звернулася до дітей Наталія Сухонос.

syhonos 26122022

   А далі розпочалося театралізоване казкове дійство «Викрадений сніг», підготовлене працівниками бібліотеки разом зі своїми читачами. Казкові герої  Їжачок та Зайчик привели на свято Зимоньку, яка почастувала малечу смачними цукерками за веселі дитячі віршики, щедрівки та колядки. Для більшої казковості покликали героїню казки Наталі Забіли Снігуроньку. Веселими іграми, забавами та вікторинами всі присутні діти допомогли казковим героям переконати Тигрулю, щоб вона віддала викрадені хмаринки-сніговинки. То ж імпровізований снігопад викликав величезне здивування, захоплення і радість у малечі. А чудові подарунки додали ще більшої наснаги.

   Створити святкову атмосферу допомагав учень 4-го класу ЗОШ №1 Ровний Олексій, керуючи музичним пультом. Ролі казкових героїв виконали учень 5-го класу ЗОШ №1 Німич Ярослав, учень 5-го класу ЗОШ №10 Святослав Сирота, учениця 5-го класу ЗОШ №2 Бовсуновська Мар'яна, учениця 7-го класу ЗОШ №10 Івко Віталіна, а вела все дійство в образі Зими бібліотекар Галина Кравчук.

   Колектив бібліотеки дякує дітям та дорослим за участь і допомогу в проведенні свята  та бажає всім Миру, Добра і Злагоди!

   Завідувачка бібліотеки Людмила Шовкопляс

Календар свят

Вересень, 2025
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
День знань
2
День нотаріату
34567
День підприємця
8
Міжнародний день грамотності
Міжнародний день солідарності журналістів
9
Міжнародний день краси
День тестувальника
День дизайнера-графіка
10
Усесвітній день запобігання самогубствам
111213
День програміста
День українського кіно
День фізкультури і спорту
14
День працівників нафтової, газової тa нафтопереробної промисловості
День танкових військ
15
Міжнародний день демократії
16
Міжнaродний день охорони озонового шару
17
День HR-менеджера
День рятувальника
181920
День рекрутера
День винахідника і раціоналізатора
День фармацевтичного працівника
21
День працівника лісу
День миру
Міжнародний день миру
22
День партизанської слави
2324252627
День туризму
День вихователя і всіx дошкільних працівників
28
День машинобудівника
2930
День всиновлення
Міжнародний день перекладача
Всеукраїнський день бібліотек
     

Онлайн-передплата

Лубенщина онлайн-передплата

Реклама

Замовити рекламу

Як стати журналістом

Привітання в газеті

Видавництво Лубни

Погода

Погода

Курс валют

Контакти

  • Адреса редакції: 37500, м. Лубни, проспект Володимирський, 43 (вхід з двору), 2-й поверх.
  • Телефон: +38(05361)61651
  • Телефон: +38(05361)74556
  • E-Mail: Lubenschina@ukr.net

Телефони

  • Директор підприємства (редактор) (05361) 7-45-56
  • Головний бухгалтер (менеджер з реклами) (05361) 6-16-51

Інформація

  • - Директор підприємства (редактор): Олександр Міщенко
  • - Індекси 61247. 61501. 61502

Угода

  • - За точність викладених фактів відповідальність несе автор
  • - За зміст та достовірність інформації у рекламі відповідальність несе рекламодавець
  • - Редакція не завжди поділяє позицію авторів публікацій
  • - Редакція залишає за собою право скорочувати матеріали
  • - При використанні, або копіюванні матеріалів з сайту, посилання на сайт газети "Лубенщина" - обов'язкове!