в День Святого Миколая, до галереї мистецтв завітали учні першого класу Лубенської ЗОШ 8. Тут відбулося дитяче свято "Любий отче Миколаю, ти прийди до нас із раю". У програмі були заплановані ігри, конкурси, концертні номери за участю юних вихованців "Мистецької школи", а також майстер-клас з малювання
з лубенською художницею Юлією Прийменко. Реалії перевершили сподівання.
Діти згуртувалися біля красуні-ялинки, а ведуча Алла Литовченкоповела їх у світ казки про Святого Миколая та традиції, які існують до цього свята, яке є невід'ємною частиною української культури та історії.
Працівники галереї мистецтв підготували цікаву та розважальну програму. Пісні дарували учасники дитячого ансамблю "Роксолана" (художній керівник Олена Тесленко). Була тут і гра на уважність, і розгадування загадок, і гра побажання, і змагання карнавал.
![galereya 20122022](/images/2022/12/galereya_20122022.jpg)
Але головною родзинкою свята став все ж таки майстер-клас із малювання. Діти під керівництвом художниці спробували себе в образотворчому мистецтві та намалювали сніговика у подарунок для мам і татусів. Кожен, хто проявив себе у конкурсах та розгадуванні зашадок отримував солодкі призи.
Захід пройшов у дружній, веселій атмосфері, і, звичайно, залишив по собі багато приємних спогадів...
![gal 20122022](/images/2022/12/gal_20122022.jpg)
Під кінець на учасників свята чекав величезний пухкий та смачний коровай, спонсором якого виступив голова мікрорайону, депутат міської ради Ігор Онікієнко.
ФОТО Лубенський краєзнавчий музей ім.Г.стеллецького