18 грудня в філії Оріхівського СБК відбувся захід до дня Святого Миколая.
Провели чудове змістовне свято для наших діток.До нас на свято завітали Чарівна Зима,Святий Миколай та його помічники Янголятка.
Присутні були задіяні в розважальній програмі конкурсах та вікторинах.
Дітки залюбки танцювали з Миколаєм та на завершення свята виявили бажання написати листівки.Дякуємо Ірині П'ятецькій за озвучення та чудову пісеньку яку вона виконала для усіх присутніх.
За ініціативи депутата Лубенської Міської ради Катерини Богинич,місцевих приватних підприємців Олега Кравченка,Олени Черкаської Сергія Дудніченка наші дітки не залишились без подарунків.
Це зв’язок із рідним містом, людьми та подіями, які творять наше сьогодення. Ми пишемо про тих, хто поруч, про важливе, щире й справжнє. Передплатіть газету на друге півріччя та залишайтеся разом із нами в інформаційному ритмі громади.
У нашій газеті ми вже розповідали про оздоровчий проєкт від Олесі Прокопенко - про натуральний комплекс «Трочатка плюс» та підхід до очищення організму. Матеріал викликав зацікавлення, бо тема здоров’я завжди актуальна. І тепер - це продовження.
Є речі, що приносять у дім тепло, затишок і відчуття рідного. Це наші близькі, наша оселя і наша газета - інформація рідного краю. Зроби собі цю маленьку приємність: передплати «Лубенщину» на 2026 рік і залишайся в колі найважливіших новин та людей.
Передплатна ціна на газету «Лубенщина» на 2026 рік: