Подати оголошення

Війна - минуща, мистецтво - вічне

Війна - минуща, мистецтво - вічне

Виставка художніх полотен члена Національної спілки художників України Ігоря Рудя радує відвідувачів міської ради. Тут традиційно у вестибюлі виставляють живописні картини митців Лубенщини, аби підняти настрій тим, хто відвідує владну установу.

 

Цього разу лубенці можуть побачити пейзажі досить знаного в нашому краї художника. Він автор десятків робіт присвячених м. Лубни та його околицям. Крім того дуже любить писати морські пейзажі. Чи не єдиний з митців нашого краю, який спеціалізується як мореніст. Втім сьогодні для лубенців на стінах вестибюлю розташувалися пейзажі. Це роботи досить давнього часу. На них зображені краєвиди повязані з дендропарком та Лисою горою. 

ryd 19122022
Художник майстерно передає барви та красу осені, за допомогою фарб він повертає лубенців у мирне і таке неспішне життя. Тому картини Ігоря Рудя зхаспокоюють, дають можливість зануритися у плин часу - років та десятиліть і ніби промовляють: війна - минуща, мистецтво - вічне.

 

Зверніть увагу!

Продам дрова!

Телефонуйте!!

Зробимо якнайкраще!!!

Запрошуємо на роботу!

Телефонуйте або приходьте за адресою вказаною в оголошенні.

Гаражі металеві

 

Інноваційний підхід до будівництва та оптимальне співвідношення якості, ціни та термінів виконання.

Олеся Прокопенко відкрила марафон очищенння організму!

У нашій газеті ми вже розповідали про оздоровчий проєкт від Олесі Прокопенко - про натуральний комплекс «Трочатка плюс» та підхід до очищення організму. Матеріал викликав зацікавлення, бо тема здоров’я завжди актуальна. І тепер - це продовження.

Пам'ятники в Лубнах

Моноліт - встановлення гранітних та цементних пам'ятників. Благоустрій місць поховання.

Враховуємо всі побажання замовника. 

Лубенський інкубатор

Приймає замовлення.

Тел. 095-530-89-20

Передплата! З Лубенщиною у 2026 рік! Календар в подарунок!

Є речі, що приносять у дім тепло, затишок і відчуття рідного. Це наші близькі, наша оселя і наша газета - інформація рідного краю. Зроби собі цю маленьку приємність: передплати «Лубенщину» на 2026 рік і залишайся в колі найважливіших новин та людей.

Передплатна ціна на газету «Лубенщина» на 2026 рік:

Куплю землю! (17102025)

Пай!

Довідки за телефоном!

ОБЕЛІСК: пам'ятники з граніту!

Відточена майстерність і найякісніший граніт!

Ми створюємо пам’ятники, які служитимуть десятиліттями. Кожен виріб виготовляємо з турботою та увагою до деталей, від проєкту до встановлення.

Оптика в місті Лубни

– перевірка зору – БЕЗКОШТОВНО;

– великій вибір оправ, готових окулярів та аксесуарів;

– контактні лінзи та розчини.

Тел. 095-062-23-28

Куплю пай!

По всіх питаннях звертайтеся в особисті повідомлення або телефонуйте.

 Індивідуальний підхід до кожної земельної ділянки.

Кукурудза посівна

Ціна за посівну одиницю

900 грн.

 Сорт "Хотин"

Тел. 0506379552

Контакти

  • Адреса редакції: 37500, м. Лубни, проспект Володимирський, 43 (вхід з двору), 2-й поверх.
  • Телефон: +38(05361)61651
  • Телефон: +38(05361)74556
  • E-Mail: Lubenschina@ukr.net

Телефони

  • Директор підприємства (редактор) (05361) 7-45-56
  • Головний бухгалтер (менеджер з реклами) (05361) 6-16-51

Інформація

  • - Директор підприємства (редактор): Олександр Міщенко
  • - Індекси 61247. 61501. 61502

Угода

  • - За точність викладених фактів відповідальність несе автор
  • - За зміст та достовірність інформації у рекламі відповідальність несе рекламодавець
  • - Редакція не завжди поділяє позицію авторів публікацій
  • - Редакція залишає за собою право скорочувати матеріали
  • - При використанні, або копіюванні матеріалів з сайту, посилання на сайт газети "Лубенщина" - обов'язкове!