21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. У нашому навчальному закладі було проведено заходи під гаслом «Україна: шлях Гідності».
Для учнів початкових класів цей день розпочався інформаційною хвилинкою «Гідність очима дітей». Класні керівники провели виховні години «Україна – країна нескорених!»
(5-ті класи), «Вільні творять майбутнє» (7-мі класи), «Україна – нація нескорених. Традиції козацтва та сучасність» (8-9 класи).
6-ті класи взяли участь у виховному заході «День Гідності та Свободи», який провела Любов Величко, а 11-ті класи долучилися до онлайн-конференції «День Гідності та Свободи: від Євромайдану до сьогодення», яку для них організувала Ірина Нестеренко.
Інформація та фото ЗОШ №1