З метою увічнення подій Революції Гідності, вшанування подвигу Героя Небесної Сотні – Героя України – Ігоря Сердюка, стимулювання учнівської, студентської молоді, молодих учених до громадської, національно-патріотичної, волонтерської, самоврядної діяльності,
рішенням Полтавської обласної ради від 12 липня 2018 року №764 засновано стипендію імені Героя Небесної Сотні – Героя України Ігоря Сердюка.
21 листопада 2022 року у приміщенні ПАНО було вручено сертифікати стипендіатам.
Лауреатом премії стала лубенка, учениця школи №2 Карина Скуратовська.
![skyratov 21112022](/images/2022/11/skyratov_21112022.jpg)
Серед визначених стипендіатів у 2022 році в категорії «Учні закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти» затверджено ученицю 11 класу ОЗ «Тарандинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Дарину Бойко.
![skyrat 3 21112022](/images/2022/11/skyrat_3_21112022.jpg)
Інформація і фото Алла ПОДОРОЖНЯ та Катерина СКУРАТОВСЬКА