19 листопада в філії Михнівський СБК відбувся благодійний концерт "Працею славиться наша земля" присвячений дню працівнивників сільського господарства. В концертній програмі взяли участь колективи та окремі учасники філій Михнівського і Мацківського БК, Тернівського,Олександрівського та П'ятигірського сільського клубів, родзинкою концертної програми були виступи колективу спортивно- бальних танців
"AS danse studio"керівник Анастасія Галушка. З побажаннями добра, миру та найшвидшої перемоги до глядачів звернулися староста Михнівського стростинського округу Віктор Марченко і заступник начальника управління культури і мистецтв Лубенської міської ради Оксана Радченко. Дипломами І ступеня Департаменту культури і туризму Полтавської ОДА були нагороджені народний аматорський колектив "Гілея" філії Михнівський СБК та родинний дует "Барви осені" філії Тернівський СК.
![MUHNIV 20112022](/images/2022/11/MUHNIV_20112022.jpg)
Щиро дякуємо колективам художньої самодіяльності, аматорам сцени, керівникам філій, жителям села; всім, хто мав змогу і долучився до доброї справи в підтримку наших Збройних Сил України Під час концерту було зібрано 8 715 грн.,всі кошти будуть передані благодійному фонду "Довіра та Допомога". Віримо і підтримуємо наших захисників, віримо в ПЕРЕМОГУ!
ІНФОРМАЦІЯ ТА ФОТО МИХНІВСЬКИЙ СБК