9 листопада з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін, перший заступник голови Полтавської обласної ради Олександр Лемешко привітали та відзначили кращих працівників культури та майстрів народного мистецтва області.
Серед них і директор Лазірківського зонального будинку культури Віта Литвиненко.
Інформація з посту Аліни Пилипенко