У Лубенській спеціалізованій школі l-lll ступенів № 6 комунікація психологічної служби з учнями 10-А класу пройшла у вигляді мандрівки станціями
освітньо-інтерактивної виставки "Mental Trek". Виконавши завдання, здобувачі освіти уточнили або доповнили знання щодо аспектів психічного здоров'я, навчилися пов'язувати свої особисті поведінкові ризики із можливими наслідками та розробляти стратегії збереження власного психічного здоров'я.
Інформація та фото з посту Катерини Когут