Як повідомляє Управління з питань цивільного захисту ОДА вчора до Лубенської КЦМЛ з діагнозом: закритий перелом правого гомілковостопного суглобу, больовий синдром госпіталізована громадянка Ф. 1968 року народження, мешканка с. Новооріхівка Лубенського району.
Травми постраждала отримала внаслідок падіння з дерева під час роботи на власній присадибній ділянці. Стан здоров’я хворої – середньої тяжкості.
А також з діагнозом: забій куприкової кітки, больовий синдром, госпіталізований громадянин Б. 1984 року народження, мешканець с. Хитці Лубенського району. Травми постраждалий отримав внаслідок падіння з дерева під час роботи на власній присадибній ділянці. Стан здоров’я хворого – середньої тяжкості.
Нещодавно: https://lubenshchyna.com.ua/397-upav-z-gilki