Бібліотекарі Лубенщини взяли участь у Всеукраїнській онлайн-школі «Бібліотеки. Діти. Громади»

Бібліотекарі Лубенщини взяли участь у Всеукраїнській онлайн-школі «Бібліотеки. Діти. Громади»

27 жовтня працівники Публічної бібліотеки ім. В. Малика та завідувач філії № 15 Мацківська сільська бібліотека, взяли участь у Всеукраїнській онлайн-школі «Бібліотеки. Діти. Громади», яку, для бібліотекарів Полтавської та Кіровоградської областей, організувала Національна бібліотека для дітей. Метою професійного спілкування було – надання фахівцями Національної книгозбірні рекомендацій щодо здійснення бібліотечно-інформаційного обслуговування користувачів-дітей та напрямків діяльності спеціалізованих бібліотек у сучасних умовах.

      З вітальним словом до учасників звернулася Алла Гордієнко, генеральний директор Національної бібліотеки України для дітей, яка наголосила на актуальності надання культурних послуг бібліотеками для дітей територіальних громад у надзвичайних умовах воєнного часу. 

      Захід був конструктивним та динамічним, у своїх виступах провідні спеціалісти структурних підрозділів Національної бібліотеки для дітей торкнулися актуальних питань діяльності книгозбірень у воєнний час. Під час навчання Людмила Полікарпова, заступник генерального директора з науково-методичної роботи, звернула увагу на правові аспекти функціонування бібліотечних закладів у громадах; Наталія Загоруйко, завідувач відділу формування та зберігання документних ресурсів, наголосила на актуалізації бібліотечних фондів в умовах збройної агресії РФ; Наталія Марченко, провідний бібліограф науково-бібліографічного відділу, кандидат історичних наук, презентувала «ескізи війни» в колі дитячого читання на прикладі української книжки для дітей, написаної та виданої в Україні у 2014-2021 роках; Наталія Невмержицька, завідувач відділу обслуговування дітей середнього і старшого віку, представила основні напрями патріотичного виховання у дитячих бібліотеках у сучасних умовах, надала корисні інтернет-ресурси для пошуку необхідної інформації, яка відповідає вимогам часу, є актуальною та перевіреною; Ірина Шестопал, завідувач відділу проєктно-грантової діяльності та зв’язків із громадськістю, акцентувала увагу на необхідності участі у грантових програмах і здійсненні проєктної діяльності бібліотек для дітей; про створення соціальних медіа дитячої бібліотеки як запоруки їхнього розвитку в інформаційному просторі зауважила Олена Кислова, завідувач сектору бібліотечної реклами.

     Завершилася Всеукраїнська онлайн-школа для бібліотечних працівників виступом Тетяни Кузілової, завідувача відділу науково-методичної роботи і бібліотечного маркетингу, яка представила план роботи на 2023 рік, наголосила на основних пріоритетах наступного року, які можна використати для планування роботи бібліотеки, ознайомила із загальнодержавними та всеукраїнськими заходами, які ініціює та до яких долучається Національна бібліотека України для дітей. 

Інформація та фото з сайту Публічної бібліотеки ім.В.малика

Календар свят

Травень, 2024
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1
Міжнародний день праці.
Іменини святкує Єремія.
2345
День Львова.
Пасха, Великдень, Воскресіння Христове (православні).
Іменини святкує Ірина.
6789
Літнього Миколая.
101112
День матері.
131415
Міжнародний день сім'ї.
День Європи в Україні.
16
День вишиванки.
171819
Трійця (римо-католики).
2021
Іменини Констанина і Олени.
22232425
День філолога.
26
2728293031  

Онлайн-передплата

Лубенщина онлайн-передплата

Реклама

Замовити рекламу

Як стати журналістом

Привітання в газеті

Видавництво Лубни

Погода

Погода

Курс валют

Контакти

 • Адреса редакції: 37500, м. Лубни, проспект Володимирський, 43 (вхід з двору), 2-й поверх.
 • Телефон: +38(05361)61651
 • Телефон: +38(05361)74556
 • E-Mail: Lubenschina@ukr.net

Телефони

 • Директор підприємства (редактор) (05361) 7-45-56
 • Головний бухгалтер (менеджер з реклами) (05361) 6-16-51

Інформація

 • - Директор підприємства (редактор): Олександр Міщенко
 • - Індекси 61247. 61501. 61502
 • - Свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації ПЛ 1240-497ПР

Угода

 • - За точність викладених фактів відповідальність несе автор
 • - За зміст та достовірність інформації у рекламі відповідальність несе рекламодавець
 • - Редакція не завжди поділяє позицію авторів публікацій
 • - Редакція залишає за собою право скорочувати матеріали
 • - При використанні, або копіюванні матеріалів з сайту, посилання на сайт газети "Лубенщина" - обов'язкове!