ЛУБЕНСЬКОМУ ДОСТОЙНИКУ

gonscharov 09102018 3Постать Івана Гончарова – знакова для Лубен. Адже він очолював міську владу упродовж дуже довгого часу. Цей період співпав з часом розбудови міста, його економічного підйому. Тому нині 15 років, а саме стільки Іван Прокопович займав відповідальну посаду міського голови, у Лубнах бачаться, як період загального благополуччя. Лубни набули сучасного вигляду завдяки введеним в експлуатацію міського Будинку культури, будинку піонерів, Лубенського міського технікуму лісного господарства, трьох середніх шкіл, дитячих садків на 1400 місць, дитячої спортивної та музичної школи, інших закладів.

gonscharov 09102018 1Спогадами про Івана Гончарова поділився з присутніми на мітингу з нагоди відкриття меморіальної дошки достойнику на будинку, де він довгий час мешкав, голова ради ветеранів міста Олексій Пивовар.

Міський голова Олександр Грицаєнко говорив про важливість збереження пам’яті про достойних людей міста, наголосивши, що йому, а також багатьом нинішнім керівникам, дуже пощастило переймати досвід у мудрої, неординарної людини, фронтовика, яким був Іван Прокопович.gonscharov 09102018 2

Від імені родини вдячність керівництву міста та раді ветеранів за гідне пошанування дідуся висловила доктор філософських наук, професор Марія Рогожа.

Почесне право відкрити пам’ятну дошку надали рідним: доньці та внукам. До дошки лягли живі квіти.gonscharov 09102018 4

Олександр МІЩЕНКО

Знімки Юрія ПОТЕНКА

Календар свят

Липень, 2025
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
День архітектури України
День слідчого
2
День податківця України
34
День судового експерта
56
День Військово-морських Сил Укpаїни
День військ ППО Збpойних Сил України
7
День пpацівника природно-заповідної справи
891011
Всесвітній день народонаселення
12
Всесвітній день бортпровідника
13
День рибалки
1415
День Української Державності
16
День бухгалтера
1718
Міжнародний день Нельсона Мандели
1920
День працівників металургійної тa гірничодобувної промисловості
2122232425
День системного адміністратора
2627
День флота України
День працівників торгівлі
28
День Української Державності
Міжнародний день боротьби iз вірусними гепатитами
День PR-спеціаліста
293031   

Онлайн-передплата

Лубенщина онлайн-передплата

Реклама

Замовити рекламу

Як стати журналістом

Привітання в газеті

Видавництво Лубни

Погода

Погода

Курс валют

Контакти

  • Адреса редакції: 37500, м. Лубни, проспект Володимирський, 43 (вхід з двору), 2-й поверх.
  • Телефон: +38(05361)61651
  • Телефон: +38(05361)74556
  • E-Mail: Lubenschina@ukr.net

Телефони

  • Директор підприємства (редактор) (05361) 7-45-56
  • Головний бухгалтер (менеджер з реклами) (05361) 6-16-51

Інформація

  • - Директор підприємства (редактор): Олександр Міщенко
  • - Індекси 61247. 61501. 61502

Угода

  • - За точність викладених фактів відповідальність несе автор
  • - За зміст та достовірність інформації у рекламі відповідальність несе рекламодавець
  • - Редакція не завжди поділяє позицію авторів публікацій
  • - Редакція залишає за собою право скорочувати матеріали
  • - При використанні, або копіюванні матеріалів з сайту, посилання на сайт газети "Лубенщина" - обов'язкове!