ТВОРЧА ЗУСТРІЧ З ОЛЕКСАНДРОМ КОЗИНЦЕМ

ТВОРЧА ЗУСТРІЧ З ОЛЕКСАНДРОМ КОЗИНЦЕМ

24 вересня у книгозбірні Лубенська міська бібліотека для дорослих ім. В.Леонтовича відбулася авторська зустріч з лубенцем Олександр Козинець | Чай з холодним дощем, українським письменником, викладачем, хористом.
Олександр презентував загалу свої дві нові книги «Мамо, твій син – літак» та «Води Божого океану», написані у жанрі верлібру.
Поетичні збірки видані цьогоріч, їх друк доводилося відтерміновувати, у зв’язку з війною, та, попри все, книги побачили світ, адже «літак має летіти», а українці, заглибившись у творчість молодого прогресивного письменника - шукати відповіді на безліч філософських запитань, викликів сьогодення, часом жорстких та непередбачуваних.
Тож на зустрічі заглибилися у філософію авторського «Я», іронізували та говорили про високодуховні цінності, життєві пріоритети, переосмислення які наразі відбулося у кожного українця.
Слухали Олександра з цікавістю та захопленням, переглянули відеоролики пісень «Живіть, Лубни», «Повір у себе» на слова Олександра Козинця у виконанні лубенського гурту «Посульська рапсодія» та молодіжного українського гурту «Зорептах».
Емоційно сприйняли і пісню «Обертони», що нещодавно з’явилась на просторах Інтернету, у ній Олександр реалізував свій творчий потенціал не лише автора, а й композитора, а виконав ліричну пісню Богдан Ніколаєв, соліст гурту «Посульська рапсодія».
Олександр Козинець гордий з того, що є письменником України, а ми, лубенці, пишаємося тим, що наш земляк поезією світла і добра згуртовує націю.
Тож щиро сподіваємося, що мрія талановитого лубенця, як і кожного українця, здійсниться якнайшвидше: небо нашої країни стане мирним, а ми без остраху і тривоги задивлятимемося на літаки, що кружляють високо в небі.
Слава Україні!
Інформація та фото Лубенська міська бібліотека для дорослих ім.В.Леонтовича

Календар свят

Липень, 2025
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
День архітектури України
День слідчого
2
День податківця України
34
День судового експерта
56
День Військово-морських Сил Укpаїни
День військ ППО Збpойних Сил України
7
День пpацівника природно-заповідної справи
891011
Всесвітній день народонаселення
12
Всесвітній день бортпровідника
13
День рибалки
1415
День Української Державності
16
День бухгалтера
1718
Міжнародний день Нельсона Мандели
1920
День працівників металургійної тa гірничодобувної промисловості
2122232425
День системного адміністратора
2627
День флота України
День працівників торгівлі
28
День Української Державності
Міжнародний день боротьби iз вірусними гепатитами
День PR-спеціаліста
293031   

Онлайн-передплата

Лубенщина онлайн-передплата

Реклама

Замовити рекламу

Як стати журналістом

Привітання в газеті

Видавництво Лубни

Погода

Погода

Курс валют

Контакти

  • Адреса редакції: 37500, м. Лубни, проспект Володимирський, 43 (вхід з двору), 2-й поверх.
  • Телефон: +38(05361)61651
  • Телефон: +38(05361)74556
  • E-Mail: Lubenschina@ukr.net

Телефони

  • Директор підприємства (редактор) (05361) 7-45-56
  • Головний бухгалтер (менеджер з реклами) (05361) 6-16-51

Інформація

  • - Директор підприємства (редактор): Олександр Міщенко
  • - Індекси 61247. 61501. 61502

Угода

  • - За точність викладених фактів відповідальність несе автор
  • - За зміст та достовірність інформації у рекламі відповідальність несе рекламодавець
  • - Редакція не завжди поділяє позицію авторів публікацій
  • - Редакція залишає за собою право скорочувати матеріали
  • - При використанні, або копіюванні матеріалів з сайту, посилання на сайт газети "Лубенщина" - обов'язкове!