Чемпіонат України з легкої атлетики 2022 підійшов до кінця. Це був важкий рік для України і спортсменів, зокрема, тому цей чемпіонат, як ніколи об'єднав як учасників, так і тренерів та суддів.
Учениця тренера Марини Якуби Олександра Нестеренко посіла 6 місце в Чемпіонаті України серед дорослих (вона юніорка), і це її дебют.... Спортсменці не заважив ні дощ, ні холодна погода показати кращий результат за спортивну кар’єру. Віриться, що кращий її старт ще попереду.
Є ще одна приємна новина - нагороди суддів. Хоча й із запізненням, через війну, вони знайшли їх.
Інформація і фото з посту Марини Якуби