Екіпаж Лубенського міжрайонного відділу Управління поліції охорони викрив водія вантажівки у крадіжці пального бурової компанії. Слідчі відкрили кримінальне провадження.
За повідоменням Сергія Рекуна, заступника начальника поліції Полтавщини, слідчі та оперативники встановили, що каністри з викраденим пальним 54-річний водій вантажівки передав 25-річному місцевому жителю. На місці події слідчі вилучили 160 літрів дизельного пального та гроші, якими водій ВАЗу розрахувався за заповнені каністри.
За фактом крадіжки, вчиненої в умовах воєнного стану, слідчий підрозділ Миргородського райвідділу поліції, за процесуального керівництва Миргородської окружної прокуратури, відкрив кримінальне провадження...
Поліція Полтавщини