Подати оголошення

ЗДАВАЙТЕ ЗБРОЮ ДОБРОВІЛЬНО!

ЗДАВАЙТЕ ЗБРОЮ ДОБРОВІЛЬНО!

На Полтавщині тривають превентивні заходи поліції щодо вилучення з незаконного обігу зброї та боєприпасів, аби не допустити її використання проти мирного населення та в злочинних цілях.

З цією метою посилено контроль на блокпостах із залученням військовослужбовців ЗСУ, Нацгвардії, поліцейських офіцерів громад та представників Тероборони. Також на вулицях населених пунктів області збільшено кількість піших та мобільних нарядів поліції.

Нагадаємо, що відповідно до статті 263 Кримінального кодексу України, особи, винні у незаконному поводженні зі зброєю, боєприпасами та вибуховими речовинами, підлягають кримінальній відповідальності. Санкція статті передбачає від 3 до 7 років позбавлення волі.

Утім, законом передбачена можливість звільнення від кримінальної відповідальності особи, яка здала зброю ДОБРОВІЛЬНО. Така умова передбачена змінами до Кримінального кодексу України, внесеними згідно із Законом України №2150-IX від 24.03.2022.

Так, відповідно до частини 3 статті 263 Кримінального закону, особа, яка добровільно здала органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини або пристрої, не підлягає кримінальній відповідальності за їх носіння, зберігання, придбання, передачу без законних на те підстав.

Поліція Полтавщини закликає громадян повідомляти про заборонені предмети до поліції для їх подальшого знешкодження, знищення чи передачі Збройним силам України. Це можливо зробити за номером 102 або через чат-бот Головного управління поліції Полтавської області у Telegram: @Police102Poltava_bot.

Зверніть увагу!

Олеся Прокопенко відкрила марафон очищенння організму!

У нашій газеті ми вже розповідали про оздоровчий проєкт від Олесі Прокопенко - про натуральний комплекс «Трочатка плюс» та підхід до очищення організму. Матеріал викликав зацікавлення, бо тема здоров’я завжди актуальна. І тепер - це продовження.

Пам'ятники в Лубнах

Моноліт - встановлення гранітних та цементних пам'ятників. Благоустрій місць поховання.

Враховуємо всі побажання замовника. 

Лубенський інкубатор

Приймає замовлення.

Тел. 095-530-89-20

Передплата! З Лубенщиною у 2026 рік! Календар в подарунок!

Є речі, що приносять у дім тепло, затишок і відчуття рідного. Це наші близькі, наша оселя і наша газета - інформація рідного краю. Зроби собі цю маленьку приємність: передплати «Лубенщину» на 2026 рік і залишайся в колі найважливіших новин та людей.

Передплатна ціна на газету «Лубенщина» на 2026 рік:

Куплю землю! (17102025)

Пай!

Довідки за телефоном!

ОБЕЛІСК: пам'ятники з граніту!

Відточена майстерність і найякісніший граніт!

Ми створюємо пам’ятники, які служитимуть десятиліттями. Кожен виріб виготовляємо з турботою та увагою до деталей, від проєкту до встановлення.

Оптика в місті Лубни

– перевірка зору – БЕЗКОШТОВНО;

– великій вибір оправ, готових окулярів та аксесуарів;

– контактні лінзи та розчини.

Тел. 095-062-23-28

Куплю пай!

По всіх питаннях звертайтеся в особисті повідомлення або телефонуйте.

 Індивідуальний підхід до кожної земельної ділянки.

Кукурудза посівна

Ціна за посівну одиницю

900 грн.

 Сорт "Хотин"

Тел. 0506379552

Потрібна реклама, оголошення чи привітання? Звертайтесь!

gazeta 03062020Приватні оголошення, оголошення рекламного характеру, привітання та інші матеріали надсилайте

Контакти

  • Адреса редакції: 37500, м. Лубни, проспект Володимирський, 43 (вхід з двору), 2-й поверх.
  • Телефон: +38(05361)61651
  • Телефон: +38(05361)74556
  • E-Mail: Lubenschina@ukr.net

Телефони

  • Директор підприємства (редактор) (05361) 7-45-56
  • Головний бухгалтер (менеджер з реклами) (05361) 6-16-51

Інформація

  • - Директор підприємства (редактор): Олександр Міщенко
  • - Індекси 61247. 61501. 61502

Угода

  • - За точність викладених фактів відповідальність несе автор
  • - За зміст та достовірність інформації у рекламі відповідальність несе рекламодавець
  • - Редакція не завжди поділяє позицію авторів публікацій
  • - Редакція залишає за собою право скорочувати матеріали
  • - При використанні, або копіюванні матеріалів з сайту, посилання на сайт газети "Лубенщина" - обов'язкове!