Отримавши повідомлення, працівники поліції Лубенщини негайно розпочали пошук безвісти зниклого 46-річного чоловіка. Також до співпраці з поліцією долучилися представники добровольчого формування територіальної громади №1 відокремленого підрозділу с. Оріхівка та місцеві мешканці. Через декілька днів на березі ставка в селі Новооріхівка, Лубенського району, представники добровольчого формування виявили подушки та ковдри зі слідами, схожими на кров. Як з’ясували слідчі, знайдені речі належали чоловікові, якого розшукували як безвісти зниклого.
![polis 17062022 1](/images/2022/6/polis-17062022-1.jpg)
Євген Рогачов, начальник поліції Полтавщини, повідомив: «В ході проведення оперативно-розшукових та слідчих дій, працівники карного розшуку Лубенського райвідділу, спільно з оперативниками та слідчими обласного Главку поліції, з’ясували, що безвісти зниклого чоловіка вбили. Слідством встановлено, що потерпілий був застрелений із мисливської вогнепальної зброї під час конфлікту із 67-річним місцевим мешканцем. Щоб приховати сліди злочину підозрюваний вивіз тіло вбитого, спалив його та закопав рештки на смітнику. З місця події та помешкання фігуранта слідчі вилучили ряд речових доказів, що підтверджують його причетність до вчинення особливо тяжкого злочину. На часі чоловікові повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України та обрано запобіжний захід - тримання під вартою без права внесення застави».
У рамках кримінального провадження, за процесуального керівництва Лубенської окружної прокуратури, триває досудове розслідування. У разі визнання вини судом чоловікові загрожує до 15 років позбавлення волі.
Відділ комунікації поліції Полтавської області(За інформацією Лубенського райвідділу поліції) © Офіційний сайт Національної поліції: https://pl.npu.gov.ua/news/vbivstvo/policziya-poltavshhini-rozkrila-vbivstva-cholovika-u-lubenskomu-rajoni-figurantu-povidomleno-pro-pidozru/