Наприкінці квітня цього року працівники Лубенського райвідділу поліції викрили факт незаконної порубки деревини у захисних лісових насадженнях на території району.
У рамках відкритого кримінального провадження поліцейські, під процесуальним керівництвом прокуратури, причетного до злочину чоловіка встановили та повідомили йому про підозру.
До поліції Лубенщини 19 квітня, близько 12:30 години, надійшло повідомлення від лісника, що в селі Нижній Булатець, Лубенської тергромади, на території лісового господарства, невідома особа здійснила незаконну порубку деревини породи «акація» та «клен». Петро Скічко, начальник Лубенського районного відділу поліції, повідомив: «У ході проведення оперативно-розшукових та слідчих дій, оперативникам та слідчим вдалося встановити особу правопорушника, причетного до скоєння даного злочину. Ним виявився мешканець села Хорошки, Лубенського району (Новооржицька тергромада), 1994 року народження. ![opoou 11052022](/images/2022/5/opoou-11052022.jpg)
![opoou 11052022](/images/2022/5/opoou-11052022.jpg)
Своїми протиправними діями чоловік заподіяв державі істотної шкоди, розмір якої, за попередніми оцінками, становить понад 54 тисячі гривень. Особі повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 246 (Незаконна порубка дерев у лісі, що заподіяла істотну шкоду) Кримінального кодексу України та вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу». У рамках відкритого кримінального провадження, за процесуального керівництва Лубенської окружної прокуратури, триває досудове розслідування. У разі доведення вини судом чоловікові загрожує до 3-х років позбавлення волі. Відділ комунікації поліції Полтавської області.