Незважаючи на всі виклики і негаразди нашого життя, бібліотека продовжує кожного дня радо вітати своїх відвідувачів, даруючи їм радість зустрічі з прекрасним та мудрим, з надією на швидку перемогу України у війні.
Символом віри у відновлення нашої квітучої країни стала картина, написана Владом Тритяком, керівником студії „А, ну-мо, малюймо!”, художником-аерографом. Картина написана на всю стіну бібліотечного фойє. Вона вабить кожного, хто б не завітав до бібліотеки, своєю національною народною символікою, серед якої грона червоної калини, небесного кольору волошки, яскраві жовтогарячі мальви, налиті сонцем колоски пшениці, жовті соняхи – все те, чим багата наша родюча українська земля. Духовність і щирість нашого народу увібрали в себе образи вишитого рушника та української церкви, мудрість і далекоглядність – у книгах та чорнильниці з пером. А вірність своїй Батьківщині увібрала в себе пара лелек, які щороку, долаючи тисячі кілометрів шляху, несказанну кількість перепон, повертаються до рідної домівки, до рідної хати, до рідної землі.![bib 02052022 2](/images/2022/5/bib-02052022-2.jpg)
![bib 02052022 2](/images/2022/5/bib-02052022-2.jpg)
Жіночий колектив бібліотеки щиро дякує Владу за такий неперевершений дарунок. Запрошуємо жителів та гостей міста відвідати бібліотеку і помилуватися красою українського мистецтва, отримати заряд бадьорості, віри і надії в мирне майбутнє нашої держави та стати читачами бібліотеки, поринувши у світ мудрого українського слова.