Подати оголошення

На Полтавщині поліція повідомила чоловікові про підозру у вбивстві жительки Лубен
На Полтавщині поліція обґрунтовано підозрює 21-річного лубенця у вбивстві місцевої жительки. Чоловіка затримано у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Фігуранту повідомлено про підозру та вирішується питання щодо обрання йому запобіжного заходу.

До поліції Лубенщини 25-го квітня, близько 02:30, надійшло повідомлення від місцевого жителя, що у місті Лубни по вул. Івана Франка в приватному будинку скоєно вбивство молодої жінки.

Сергій Рекун, заступник начальника поліції Полтавщини, повідомив:
«Отримавши повідомлення, за вказаною адресою негайно прибула слідчо-оперативна група Лубенського райвідділу поліції. На місці події слідчі поліції виявили тіло жінки, 1993 року народження, із численними ножовими пораненнями. У ході огляду поліцейські виявили та вилучили речові докази, які направлені на експертне дослідження. Під час проведення першочергових оперативно-розшукових та слідчих дій вдалося встановити, що до скоєння даного злочину причетний місцевий житель, 2000 року народження. Наразі молодика затримано у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Фігуранту повідомлено про підозру та вирішується питання щодо обрання йому запобіжного заходу».  

Слідчим підрозділом поліції, за процесуального керівництва Лубенської окружної прокуратури, відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Тривають слідчі дії.

У разі доведення вини судом, фігурантові загрожує від 7 до 15 років позбавлення волі.

Відділ комунікації поліції Полтавщини
(За інформацією Лубенського районного відділу поліції)

 © Офіційний сайт Національної поліції: https://pl.npu.gov.ua/news/vbivstvo/na-poltavshhini-policziya-povidomila-cholovikovi-pro-pidozru-u-vbivstvi-zhitelki-luben/

Зверніть увагу!

Лубенський інкубатор

Приймає замовлення.

Тел. 095-530-89-20

Передплата! З Лубенщиною у 2026 рік! Календар в подарунок!

Є речі, що приносять у дім тепло, затишок і відчуття рідного. Це наші близькі, наша оселя і наша газета - інформація рідного краю. Зроби собі цю маленьку приємність: передплати «Лубенщину» на 2026 рік і залишайся в колі найважливіших новин та людей.

Передплатна ціна на газету «Лубенщина» на 2026 рік:

ОБЕЛІСК: пам'ятники з граніту!

Відточена майстерність і найякісніший граніт!

Ми створюємо пам’ятники, які служитимуть десятиліттями. Кожен виріб виготовляємо з турботою та увагою до деталей, від проєкту до встановлення.

Куплю пай!

По всіх питаннях звертайтеся в особисті повідомлення або телефонуйте.

 Індивідуальний підхід до кожної земельної ділянки.

Кукурудза посівна

Ціна за посівну одиницю

900 грн.

 Сорт "Хотин"

Тел. 0506379552

Потрібна реклама, оголошення чи привітання? Звертайтесь!

gazeta 03062020Приватні оголошення, оголошення рекламного характеру, привітання та інші матеріали надсилайте

Контакти

  • Адреса редакції: 37500, м. Лубни, проспект Володимирський, 43 (вхід з двору), 2-й поверх.
  • Телефон: +38(05361)61651
  • Телефон: +38(05361)74556
  • E-Mail: Lubenschina@ukr.net

Телефони

  • Директор підприємства (редактор) (05361) 7-45-56
  • Головний бухгалтер (менеджер з реклами) (05361) 6-16-51

Інформація

  • - Директор підприємства (редактор): Олександр Міщенко
  • - Індекси 61247. 61501. 61502

Угода

  • - За точність викладених фактів відповідальність несе автор
  • - За зміст та достовірність інформації у рекламі відповідальність несе рекламодавець
  • - Редакція не завжди поділяє позицію авторів публікацій
  • - Редакція залишає за собою право скорочувати матеріали
  • - При використанні, або копіюванні матеріалів з сайту, посилання на сайт газети "Лубенщина" - обов'язкове!