Все про пенсії. Укрпошта

Все про пенсії. Укрпошта

Де отримати пенсію під час війни? В Укрпошті!

Укрпошта розпочала виплати квітневих пенсій. Поштовий оператор обіцяє виплачувати пенсії готівкою навіть у Херсонській, Миколаївській, Сумській, Чернігівській, Харківській, Донецькій та Луганській областях, які потерпають від обстрілів. Тому отримати свої гроші - а це і пенсії, і субсидії, і соціальні виплати - матимуть можливість більшість Українців. Виняток - окуповані території, до яких зовсім немає доступу. Проте у пошті кажуть, що як тільки звільняється якесь місто, або з'являється можливість туди доїхати - машини пошти одразу вирушають туди: везуть пенсії, продукти, посилки. 

Зараз працює до 5 тис стаціонарних відділень Укрпошти та їздить 1,3 тис пересувних. Ще не всі приймають відправлення (деякі працюють тільки в межах області), але всі видають кошти, приймають платежі, роблять грошові перекази.  Також у відділеннях можна оплатити рахунок мобільного телефону, інтернет, кредити,  оформити передплату та інше.

Чи є зараз зміни в отриманні пенсії?

Укрпошта як доставляла, так і продовжує доставляти пенсії, субсидії та соціальні допомоги по всій Україні згідно із нарахуваннями Пенсійного Фонду. Усі клієнти, які обслуговуються в Укрпошті, отримують пенсійні та грошові виплати адресно і готівкою. Найскладніше зараз доставити листоношам виплати туди, де проходять бойові дії чи тимчасово окупованих населених пунктів. Проте, такі виплати доставляються як тільки формуються “зелені коридори” до таких територій.

Всього за березень компанією доставлено 8,9 млрд грн пенсій для понад 2,5 млн пенсіонерів всюди, де була можливість доставити пенсії. Завдяки цьому вони отримали кошти для придбання продуктів, ліків та іншого. А наприкінці березня Укрпошта вже розпочала виплати пенсій за квітень в усіх регіонах України, включаючи складні райони Луганської, Херсонської, Чернігівської, Сумської та інших областей. Укрпошта також доставляє виплати тимчасово переміщеним особам в межах України.

Як отримувати пенсії та соціальні допомоги в Укрпошті?

Якщо нині вам нараховується пенсія чи соціальна допомога на банківську карту, а ви бажаєте отримувати її готівкою, то можна перейти на обслуговування в Укрпошту і ви будете отримувати ці виплати у відділенні чи листоноша вам доставить гроші додому.

Для цього необхідно:

- звернутися до управління Пенсійного фонду України чи управління соцзахисту за місцем реєстрації,

- написати заяву на переведення обслуговування до Укрпошти або звернутися до відділення Укрпошти та заповнити заяву на переведення.

Також Укрпошта безкоштовно надсилає до ПФУ листи пенсіонерів із заявами на переведення виплат пенсії чи соціальної допомоги у відділеннях. Пакет документів надсилатиметься рекомендованим відправленням на адреси ПФУ та управлінь соціального захисту населення.

Як отримати виплату якщо пенсіонер чи отримувач соціальної допомоги змінив місце проживання?

Якщо відбулася зміна місця проживання, то пенсіонер чи отримувач соціальної допомоги може оформити переадресацію отримання цих коштів у будь-якому іншому відділенні. Для цього треба звернутися до контакт-центру Укрпошти або Пенсійного фонду і вказати дані вашого нового місцерозташування.

Якщо ви раніше отримували пенсію в банку, а зараз не маєте такої можливості, то ви можете звернутися до Пенсійного Фонду для отримання пенсії в найближчому відділенні Укрпошти або передати заяву через листоношу чи в будь-якому поштовому відділенні.

Щоб оформити переадресацію пенсійних та інших виплат за новим місцем проживання потрібно:

1.Звернутися до Укрпошти:

 • • зателефонувати до контакт-центру за номером 0 800 300 545 та обрати кнопку 2 – розділ «Пенсії, соціальні виплати та субсидії» (усі дзвінки безкоштовні), або заповнити онлайн-форму;
 • • або до Пенсійного фонду України за номерами телефонів, які розміщені за посиланнямчи передати інформацію через електронний кабінет.
 1. Повідомити про необхідність отримання пенсії, грошової допомоги за іншою адресою та передати наступну інформацію:
 • • прізвище, ім’я та по батькові одержувача пенсії та/або грошової допомоги;
 • • адресу отримання пенсії/грошової допомоги до березня 2022 року;
 • • паспортні дані (серія та номер паспорту);
 • • номер телефону одержувача пенсії/грошової допомоги;
 • • спосіб отримання виплати (на відділення або за домашньою адресою)
 • • нову адресу доставки: індекс відділення Укрпошти або адресу тимчасового проживання.

Якщо ви отримуєте пенсію або грошову допомогу поштовим переказом, потрібно оператору додатково назвати код переказу, який отримали в смс-повідомленні.

Кошти будуть виплачені за заявленою адресою проживання протягом декількох днів.

Також пенсію можна отримати на будь-якому автоматизованому відділенні Укрпошти, до якого буде доступ - про це також потрібно повідомити оператора.

У разі, якщо пенсіонер тимчасово виїхав за кордон, то пенсію у відділенні може отримати особа, на яку оформлена довіреність.

Довіреність має бути видана на території України або на території інших держав (без виключень). Довіреність, яка видана на території іншої держави, має бути перекладена українською мовою та засвідчена нотаріусом.

При цьому:

- якщо кількість днів від дати видачі довіреності в день звернення отримувача не перевищує 1 рік, то вона не реєструється у Пенсійному фонді та у відомості не буде відмітки “Д”;

- якщо кількість днів від дати видачі довіреності в день звернення отримувача перевищує 1 рік довіреність повинна бути зареєстрована у Пенсійному фонді та у відомості має бути проставлено позначку «Д» (без наявності такої відмітки виплата не проводиться);

- якщо виплата здійснюється переказом – довіреність в Пенсійному фонді не реєструється.

Чи приймає Укрпошта платежі за комунальні послуги?

В Укрпошті можна оплатити і платіжки за комунальні послуги: газ, електроенергію, воду та інші. До того ж при оплаті комунальних платежів можна зекономити. У деяких відділеннях до 13.00 діють “Щасливі години” на платежі - знижка 25% на комісію за цю послугу. Оплатити комунальні послуги та інші платежі в Укрпошті можна, як готівкою, так і банківською карткою. Також оплати комунальні послуги можна онлайн на сайті Укрпошти: https://www.ukrposhta.ua/ua/oplata-onlain

Тож зараз в Укрпошті можна отримати всі необхідні послуги в будь-якому населеному пункті: отримати пенсії, соцдопомоги чи субсидії, сплатити платежі за комунальні послуги, оформити переказ, отримати чи відправити посилку, ліки, продукти. В часи війни компанія допомагає громадянам по всій Україні та за її межами.

Календар свят

Липень, 2024
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
День архітектури україни. Іменини Дем'яна.
234
День Національної поліції України.
Іменини святкує Марта.
56
Всесвітній день поцілунку.
7
891011
Іменини Ольги.
121314
15
День українських миротворців.
Іменини Володимра.
16
День бухгалтера в Україні.
17
Іменини святкує Марина.
181920
Іменини святкує Ілля.
21
222324
Іменини святкують Христина, Борис, Гліб.
252627
День медика.
28
Хрещення Київської Русі-України (День державності).
2930
Міжнародний день дружби.
31    

Онлайн-передплата

Лубенщина онлайн-передплата

Реклама

Замовити рекламу

Як стати журналістом

Привітання в газеті

Видавництво Лубни

Погода

Погода

Курс валют

Контакти

 • Адреса редакції: 37500, м. Лубни, проспект Володимирський, 43 (вхід з двору), 2-й поверх.
 • Телефон: +38(05361)61651
 • Телефон: +38(05361)74556
 • E-Mail: Lubenschina@ukr.net

Телефони

 • Директор підприємства (редактор) (05361) 7-45-56
 • Головний бухгалтер (менеджер з реклами) (05361) 6-16-51

Інформація

 • - Директор підприємства (редактор): Олександр Міщенко
 • - Індекси 61247. 61501. 61502

Угода

 • - За точність викладених фактів відповідальність несе автор
 • - За зміст та достовірність інформації у рекламі відповідальність несе рекламодавець
 • - Редакція не завжди поділяє позицію авторів публікацій
 • - Редакція залишає за собою право скорочувати матеріали
 • - При використанні, або копіюванні матеріалів з сайту, посилання на сайт газети "Лубенщина" - обов'язкове!