УКРАЇНІ ВЕСНЯНЕ РІВНОДЕННЯ 20 БЕРЕЗНЯ 2022 РОКУ ПРИНЕСЕ КАРДИНАЛЬНІ ЗМІНИ

УКРАЇНІ ВЕСНЯНЕ РІВНОДЕННЯ 20 БЕРЕЗНЯ 2022 РОКУ ПРИНЕСЕ КАРДИНАЛЬНІ ЗМІНИ

20 березня о 17:34 за київським часом Сонце входить у знак Овна – починається новий астрологічний рік або Весняне Рівноденння. Це 5-й сонячний день і 18-й місячний.

Це завжди важкий період, пригніченість чи почуття пригніченого стану може спровокувати проблеми зі здоров’ям, складнощі у взаєминах, розповідає астрологиня Марина Скаді (Марина Соколова).

Весняне рівнодення запускає процеси оновлення в природі, є первинним імпульсом, який дає натхнення. Люди стають активнішими, позитивно дивляться на навколишній світ.

Овен — перший знак, його ще називають “дитина зодіаку”. У день Весняного Рівнодення все живе знову відроджується, оживає і розвивається.

Тривалість дня і ночі — однакові, після чого день стає довшим за ніч. Природні ритми змінюються, з’являється чудова можливість очиститися від негативної енергії, навести лад у емоційній та духовній сферах життя, впустити у своє життя зміни, відкрити себе для нового життя.

Україні Весняне Рівнодення 2022 року принесе кардинальні зміни. Дипломатія, залучення союзників, розмови та виважені рішення витісняють войовничість, агресію.

Впливам нічного світила схильні всі люди, оскільки це найближче до Землі небесне тіло. Становище в останньому градусі вказує на завершення передусім соціальних конфліктів. Місяць у Терезах допомагає знайти компромісне рішення, знизити градус напруженості шляхом мирних переговорів. У третій декаді березня очікуються видимі зрушення у бік завершення військового конфлікту.

Весняне Рівнодення 2022 року ще більше посилить потребу українського народу захищати інтереси своєї нації, здобути свободу та незалежність. До середини квітня 2022 року Україна скине з себе тяжкий тягар, позбавиться спадщини минулого. Відбудуться резонансні події, які визначать зовнішньополітичне становище України. Увага всього світу буде спрямована у бік України, наша країна вже незабаром посяде гідне місце серед інших держав.

У третій декаді березня розпочнуться глобальні процеси – це період зародження нових ідей соціального, економічного та політичного розвитку багатьох країн. Модель управління, впливу та влади кардинально відрізнятиметься від того, що було до 24 лютого 2022 року.

Примітно, що на момент Весняного Рівнодення цього року немає жодної ретроградної або стаціонарної планети. А це означає, що в найближчий астрологічний рік зникне більшість перешкод та зовнішніх обмежень.

Всесвіт дає нам можливість перетворити своє життя — відчиняються необхідні двері, значно спрощується процедура перетину кордонів з іншими державами. Після військової агресії з боку Росії Україна піднялася в рейтингу найсильніших армій світу. Тепер українцем бути престижно! Вже незабаром Україна буде європейською, успішною і сильною державою!

Дуже важливо у день Весняного Рівнодення перебувати у доброму настрої, оскільки навіть власні думки можуть вплинути на долю.

Весняне рівнодення – ритуальний день для багатьох народів і релігій світу, це час рівноваги світла і темряви, після чого світло бере гору. Природа прокидається від зимового сну, енергії стихій (Вогонь, Вода, Повітря, Земля) неймовірно сильні увечері 20 березня та вранці 21 березня. Ці дні мають дуже потужний енергетичний потенціал. Намагайтеся зустріти світанок 21 березня, привітати Сонце, написати на аркуші паперу свої бажання.

День Весняного Рівнодення, а точніше перший світанок після того, як Сонце перетне нульовий градус Овна, означає відновлення життя на Землі. Сила позитивної колективної думки полегшить процес руху до перемоги, допоможе у реалізації цілей.

Вечір 20 березня досить напружений, може виявитися існуючий внутрішньоособистісний конфлікт. Але при цьому він допомагає пізнати самого себе, сприяє мобілізації своїх ресурсів для подолання наявних перешкод розвитку. Можливе виникнення обставин, за яких необхідно буде подолати себе, свою інертність – якщо зробите, це перший крок до успіху.

21 березня енергії двох джерел життя – Сонця та Місяця – дуже сильні. Цього дня можливі трансформації доль мас людей, але процес триває через кризи та потрясіння. Після того, як Місяць вийде зі Скорпіона – від 23 березня, радісних та світлих днів буде все більше і більше.

День пов’язаний з астральним очищенням, тобто з моральним чищенням Душі, сумління. Корисно запалити свічку або лампаду, посидіти біля вогнища або розпалити камін, провести ритуал зі стихією Вогню, подякувати Сонцю. Це допоможе позбавитися похмурих думок, увійти в стан натхнення, наповнитися енергією любові та добра.

Бережи нас всіх, Боже! Слава Україні і ЗСУ!

Джерело https://mizhnamy.com/

Календар свят

Червень, 2024
ПнВтСрЧтПтСбНд
     1
Міжнародний день захисту дітей.
2
3456
День журналіста.
789
Міжнародний день друзів.
10111213
Вознесіння Господнє.
14
Всесвітній день донора.
1516
1718
День батька.
192021
День літнього сонцестояння.
2223
Трійця, Зелені свята (православні).
24
Іменини Івана.
25262728
День Конституції України.
29
Іменини Петра і Павла.
30

Онлайн-передплата

Лубенщина онлайн-передплата

Реклама

Замовити рекламу

Як стати журналістом

Привітання в газеті

Видавництво Лубни

Погода

Погода

Курс валют

Контакти

 • Адреса редакції: 37500, м. Лубни, проспект Володимирський, 43 (вхід з двору), 2-й поверх.
 • Телефон: +38(05361)61651
 • Телефон: +38(05361)74556
 • E-Mail: Lubenschina@ukr.net

Телефони

 • Директор підприємства (редактор) (05361) 7-45-56
 • Головний бухгалтер (менеджер з реклами) (05361) 6-16-51

Інформація

 • - Директор підприємства (редактор): Олександр Міщенко
 • - Індекси 61247. 61501. 61502

Угода

 • - За точність викладених фактів відповідальність несе автор
 • - За зміст та достовірність інформації у рекламі відповідальність несе рекламодавець
 • - Редакція не завжди поділяє позицію авторів публікацій
 • - Редакція залишає за собою право скорочувати матеріали
 • - При використанні, або копіюванні матеріалів з сайту, посилання на сайт газети "Лубенщина" - обов'язкове!