Свято Івана Купала вважається одним із наймістичніших і наймагічніших у році.
Запрошуємо всіх взяти участь у флешмобі «Я на Івана Купала»!Ваше завдання - надіслати фото, як ви святкуєте Івана Купала. Це можуть бути як ваші особисті фото, так і фото дітей або групові.
Надсилайте фото нам через соцмережі або на електронну адресу Lubenschina@ukr.net з такими даними: прізвище та ім’я, населений пункт, контактний номер телефону.
Усі світлини одразу ж будуть опубліковані на наших офіційних сторінках у соцмережах під хештегом #ЯнаІванаКупала".
Найкращі з них потраплять в газету "Лубенщина"!!!
Не втратьте свій шанс! ![kupala 05062021 1](/images/2021/7/kupala-05062021-1.jpg)
![kupala 05062021 1](/images/2021/7/kupala-05062021-1.jpg)
Спочатку на Івана Купала всі обряди та ритуали здійснювалися язичниками на честь бога Сонця. Святкувати починали ще до заходу сонця, оскільки вважалося, що купальська ніч є особливою, наповненою магією.
У давнину люди вірили, що вода, рослини та вогонь також наповнювалися чудодійною силою і ставали цілющими. Тому обряди були пов’язані насамперед із річковою водою, вогнем і різнотрав’ям.