17 червня під Верховною Радою України відбулася акція протесту представників ВГОІ «Союз Чорнобиль України», Товариства ветеранів-інвалідів ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, ГО «Всеукраїнська організація ветеранів Чорнобиля», ГО «Чорнобиль 86», ВГОІ «Союз Чорнобильців ліквідаторів». Всі вони протестують прийняття законопроекту № 4555.
Люди стурбовані, що зазначений законопроєкт передбачає внесення змін до частини третьої статті 59 чорнобильського закону. Адже це на їхню думку, скасовує виплату пенсій для військових ліквідаторів.
У нашій газеті ми вже розповідали про оздоровчий проєкт від Олесі Прокопенко - про натуральний комплекс «Трочатка плюс» та підхід до очищення організму. Матеріал викликав зацікавлення, бо тема здоров’я завжди актуальна. І тепер - це продовження.
Є речі, що приносять у дім тепло, затишок і відчуття рідного. Це наші близькі, наша оселя і наша газета - інформація рідного краю. Зроби собі цю маленьку приємність: передплати «Лубенщину» на 2026 рік і залишайся в колі найважливіших новин та людей.
Передплатна ціна на газету «Лубенщина» на 2026 рік: